Українка з Нідерландів відроджує рідне село на Харківщині

Українка з Нідерландів відроджує рідне село на Харківщині

Відео
Укрінформ
Анна Геращенко з Нідерландів повертає до життя рідне село на Харківщині.

Відеосюжетом про це від каналу ZAG  поділилася група «Українці в Нідерландах» у Facebook.

«Сюжет про українку з нашої української діаспори Нідерландів. Анна завжди була активна тут і ніколи не була байдужа до долі рідної країни. Вона повернулася з Нідерландів в Україну, щоб вдихнути життя в маленьке село на Харківщині. Бажаємо успіху в усіх її справах і завжди раді вітати в Нідерландах!», - йдеться у повідомленні.

У сюжеті розповідається, як еко-волонтер стала сільським головою і вдихнула життя у рідне село.

Анна з родиною тривалий час жила в Нідерландах, але вирішила повернутися додому. «Мені здалося, що я можу набагато більше зробити для тієї країни, яку вважаю своєю рідною. Яку люблю від усього серця», - розповіла українка.

Головою села Тернова жінка стала у 2015 році. З тих пір у селі змінілося чимало. Завдяки їй у селі провели світло на головній вулиці, встановили зупинки громадського транспорту, побудували дитячі майданчики, відкрили гурток робототехніки, зробили спортивний зал для занять боротьбою і заснували хор.

«Раніше нічого не було. Зараз молодшому поколінню є куди піти», - каже місцевий житель.

У планах Анни – зробити зону для відпочинку, побудувати амбулаторію і центр допомоги жінкам.

«Щасливе життя – це те, що ми можемо створити. Тут є дуже класні, дуже потужні люди, у нас є ресурси, у нас чудова країна», - переконана Анна Геращенко.

Відео: ZAG

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-