Пам‘ятник Тарасу Шевченку відкриють у Флоренції

Пам‘ятник Тарасу Шевченку відкриють у Флоренції

Укрінформ
У травні, в історичному середмісті Флоренції, буде відкрито пам‘ятник Тарасу Шевченку. 

Про це, за результатами візиту до Італії та зустрічі з мером Флоренції Даріо Нарделла, повідомив Голова міжпарламентської групи дружби Україна-Італія, народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Сергій Алєксєєв, зазначається на сайті Солідарності

"2015 року спільними зусиллями міської влади, Посольства Італії в Україні та нашої міжпарламентської групи дружби ми відкрили пам’ятник Данте Аліг‘єрі у Києві. У травні заплановано відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку у Флоренції", – сказав він.

За словами Алєксєєва, це буде кроком у відповідь на відкриття у Києві на Володимирській гірці пам`ятника Данте Аліг‘єрі.

Сергій Алєксєєв відзначив, що встановити пам‘ятник планують в історичному середмісті Флоренції, популярному серед туристів з різних країн. Автором монументу став відомий український скульптор Олег Пінчук, який під час цього візиту презентував італійській стороні проект майбутнього пам‘ятника.

"Культурні зв‘язки є гарним підґрунтям для розвитку економічних відносин, тим паче з Італією, де сильні проросійські настрої. Ми також маємо надзвичайно потужну українську діаспору в Італії і для них ця подія також буде знаковою", – зазначив він.

Як повідомив Сергій Алєксєєв, планується, що у відкритті пам‘ятника Тарасу Шевченку візьме участь і мер Києва Віталій Кличко.

"Київ та Флоренція – міста-побратими, тому ми очікуємо, що у церемонії відкриття пам‘ятника візьме участь і Віталій Кличко", – сказав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-