Тарас Шевченко

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

22 липня 2024

30 травня 2024

22 травня 2024

19 травня 2024


У Запорізькому музеї зафіксували рекорд України

У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї представники Національного реєстру рекордів України зафіксували найбільшу кількість предметів фалеристики в одній колекції, присвячених Тарасу Шевченку.

17 травня 2024

01 травня 2024

11 квітня 2024

04 квітня 2024


До посольства в Японії завітали вихованці української недільної школи з Токіо

У посольстві в Японії відбулася зустріч з вихованцями української недільної школи «Хробачок» з Токіо, під час якої найактивніші учасники флешмобу посольства «Шевченківські читання» отримали відзнаку посла України.

26 березня 2024


«Шевченківський березень 2024»: у Національній філармонії відбувся концерт в межах фестивалю

У Національній філармонії України відбувся концерт творчих колективів Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра в межах XXIX Фестивалю мистецтв «Шевченківський березень 2024».

22 березня 2024


У найстарішій церкві Відня відбувся літературно-музичний вечір, присвячений Шевченку

У найстарішій церкві Відня 21 березня, у Всесвітній день поезії, відбувся літературно-музичний вечір, присвячений 210-й річниці від дня народження українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.

21 березня 2024

19 березня 2024


У Страсбурзі провели святкові читання в рамках Шевченківських днів

Минулими вихідними Асоціація Української школи у Страсбурзі (Франція) за підтримки постійного представництва України при Раді Європи організувала в рамках Шевченківських днів святкові читання для дітей.

15 березня 2024


В українському парку в Лівані вшанували пам’ять Тараса Шевченка

В українському парку при посольстві України в Лівані відбулося святкування 210 річниці народження Тараса Шевченка за участі Громади українців Лівану та місцевого представництва української міжнародної скаутської організації «Пласт».

14 березня 2024


Українські громади долучилися до численних заходів зі вшанування Шевченка у Греції

У Греції упродовж кількох днів за участі представників українських громад відбулися заходи зі вшанування пам'яті та спадщини Тараса Шевченка з нагоди 210-ї річниці від дня народження великого Кобзаря.


Українці поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку у Бухаресті

Колектив посольства України в Румунії та представники української громади у рамках урочистих заходів з нагоди 219-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка поклали квіти до пам’ятника великому Кобзарю у Бухаресті.

13 березня 2024


Українці та данці відзначили річницю з дня народження Шевченка в Копенгагені

Колектив посольства України в Данії, представники Асоціації українців Данії, Українсько-данського товариства, а також українська громада та данські друзі узяли участь в урочистому вшануванні 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у парку Естре Енлеґ у данській столиці.


У Сеулі відбулися літургія за загиблих внаслідок агресії РФ і вшанування Шевченка

У соборі Св. Миколая Чудотворця у Сеулі відбулася українськомовна літургія за спокій душ загиблих внаслідок російської агресії та померлих рідних і близьких, після чого провели захід зі вшанування творчості Тараса Шевченка.

12 березня 2024


У Будапешті провели низку заходів зі вшанування Тараса Шевченка

Біля пам’ятника Кобзарю у Будапешті члени українських громадсько-культурних організацій, дипломати, пересічні українці, котрі постійно проживають в Угорщині, чимало переселенців та їхні діти зібралися, щоб ушанувати 210-ту річницю дня народження Тараса Шевченка.

11 березня 2024


У Ризі пройшов перший великий захід у нещодавно отриманому Українському домі

У столиці Латвії на вшанування 210-ї річниці Тараса Шевченка пройшов перший великий захід в Українському домі в Латвії, нещодавно переданому українській громаді в довгострокову безплатну оренду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-