Тарас Шевченко

11 травня 2022

21 квітня 2022

14 квітня 2022

06 квітня 2022

18 березня 2022


У Австралії діаспора запросила на традиційні Шевченківські читання

Відділ Союзу українок австралійського штату Вікторія «Мальви» запросив на традиційні Шевченківські читання, які відбудуться 19 березня на поляні навпроти Національного гербарію штату в Королівському ботанічному саду.

14 березня 2022


Українці з різних еміратів ОАЕ провели Шевченківські читання

Українці з різних еміратів ОАЕ – від Рас-аль-Хейми до Абу-Дабі, а також ті, хто не змогли вилетіти до України та знайшли тут прихисток, – зібралися в Дубаї на VІІ Громадські Шевченківські читання, проведені у рамках загальнонаціональної акції «Шевченко закликає, Україна перемагає».

11 березня 2022


У Таллінні відбулися урочисті заходи до дня народження Тараса Шевченка

У столиці Естонії до дня народження Тараса Шевченка, біля пам’ятного знаку українському поету-генію під Шевченковим дубом, зібралися керівництво української громади й українці Таллінна, а також представники Посольства України, щоб вшанувати пам`ять видатного українця.

09 березня 2022


У Вільнюсі поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку

Посол України в Литовській Республіці Петро Бешта, співробітники Посольства України, а також українська та литовська громадськість вранці 9 березня поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, розташованому в Українському сквері у центрі Старого міста Вільнюса.


Українців і хорватів закликали прийти до пам’ятника Шевченку в Загребі

Посольство України у Хорватії закликало українців і хорватів прийти 10 березня о 16:00 до пам’ятника українському пророкові Тарасові Шевченку в Загребі (вул. Українська, 1) та ще раз голосно заявити про підтримку України.


Українці ОАЕ долучилися до акції «Шевченко закликає, Україна перемагає!»

Українці ОАЕ у рамках VII щорічних громадських Шевченківських читань приєднаються до загальнонаціональної акції «Шевченко закликає, Україна перемагає!», ініційованої уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кременем.

07 березня 2022

18 лютого 2022


У Шевченківському нацзаповіднику сподіваються на його включення у «Велику реставрацію»

Могила Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі осідає й руйнується, у Шевченківському національному заповіднику сподіваються на його включення до програми “Велика реставрація”.

10 лютого 2022


Діаспору запрошують долучитися до міжнародного конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи"

Українців, що проживають на Батьківщині, а також за кордоном запрошують до участі в щорічному міжнародному конкурсі "Тарас Шевченко єднає народи", що цьогоріч триватиме з березня по жовтень.

10 січня 2022

23 грудня 2021


Дитячий конкурс «Репортер» від проєкту з медіаграмотності «Фільтр» матиме продовження – МКІП

Перший дитячий конкурс "Репортер", започаткований Національним проєктом з медіаграмотності "Фільтр" Міністерства культури та інформаційної політики, завершений і визначив переможців; зважаючи на важливість мети, він буде продовжений.

09 листопада 2021

06 листопада 2021

05 листопада 2021

02 листопада 2021

26 жовтня 2021


У Франківську відкрилася виставка оригінальних творів Тараса Шевченка

В Івано-Франківську, в Музеї мистецтв Прикарпаття, відкрили виставку «Справжній Шевченко», до якої увійшли 37 оригінальних творів Кобзаря. Крім того, в експозиції є портрет, гроші від продажу якого пішли на викуп поета з кріпацтва.

25 жовтня 2021

20 жовтня 2021

11 жовтня 2021


У Лівані освятили перший на Близькому Сході пам’ятник Тарасу Шевченку

В Українському парку у ліванському місті Баабда 10 жовтня напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України відбулася Служба Божа з освяченням пам'ятника Тарасу Шевченку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-