Андрій Курков написав листа Роману Сущенку

Андрій Курков написав листа Роману Сущенку

Фото
Укрінформ
Президент ПЕН-Клубу України, відомий письменник Андрій Курков написав листа журналістові Роману Сущенку, незаконно ув’язненому в Росії.

Копію листа має в своєму розпорядженні Укрінформ.

«Дорогий Романе, сподіваюся, що Ваші думки на волі і що творчість допомагає Вам долати тимчасові перешкоди, через які Ви знаходитесь занадто далеко від нас і від Ваших рідних! Тримайтеся, бережіть себе! Ми чекаємо на ваше повернення додому!» - пише Курков.

Під час творчої зустрічі з представниками української громади в Ризі Андрій Курков розповідав, як особисто познайомився з Романом Сущенком. Власний кореспондент Укрінформу у Франції брав у нього інтерв’ю під час книжкового ярмарку в Парижі.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка на порушення міжнародних правил затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою. 7 жовтня 2016 року йому висунули обвинувачення в шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд 4 червня 2018 року засудив Сущенка до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму, 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення “законним”.

8 жовтня стало відомо про етапування Сущенка до місця відбування покарання. 7 листопада ФСВП Росії повідомила Посольству України в Москві, що Сущенка етапували в колонію № 11 в Кіровській області (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіно).

Фото: Олег Кудрін

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-