У Львові презентували проект, присвячений інтелектуальній спадщині діаспори

У Львові презентували проект, присвячений інтелектуальній спадщині діаспори

Укрінформ
В Національному університеті "Львівська політехніка" презентували електронну бібліотеку "Diasporiana" - проект зі збереження інтелектуальної спадщини української еміграції.

Презентація відбулася під час науково-практичного семінару на тему "Інноваційні методи збереження інтелектуальної спадщини української еміграції", повідомляє прес-служба Львівської політехніки.

"Кульмінаційним моментом семінару стала презентація електронної бібліотеки "Diasporiana". Цей унікальний проект зі збереження інтелектуальної спадщини української еміграції представив його засновник, відомий науковець, директор Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету в Запоріжжі Олег Богуславський", - йдеться у повідомленні.

За його словами, "Diasporiana" відкриває для світу історію української діаспори і формує у дослідників новий погляд на наукові та культурні надбання нашого народу.

У семінарі, який вступним словом відкрила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Ірина Ключковська, взяли участь головний архівіст Центрального державного архіву зарубіжної україніки Надія Лихолоб, директор Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки Іван Сварник, очільник Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Кметь, проректор Львівської національної академії мистецтв Роман Яців, директор Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки Андрій Андрухів, керівник Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Руслан Забілий та інші.

Захід організував і провів МІОК НУ "Львівська політехніка".

Фото: lp.edu.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-