Порошенко - діаспорі: Ви забезпечуєте єдність і солідарність з Україною

Порошенко - діаспорі: Ви забезпечуєте єдність і солідарність з Україною

Фото
Укрінформ
Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрівся з лідерами української громади в США під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

Порошенко подякував за потужну підтримку українською громадою Сполучених Штатів спільної боротьби за свободу і незалежність України та привітав українців США із 27-ю річницею Незалежності України.

«Прийміть величезну подяку від мене як від Президента не просто за сьогоднішню зустріч, а й за ці довгі 4,5 роки нашої спільної боротьби. Бо нічого у нас без вас не вийшло б. Бо ваша роль є абсолютно визначальною і у формуванні світової солідарності на підтримку України. В кожному куточку світу, куди б я не приїжджав, пліч-о-пліч ставали зі мною українці і забезпечували тверду позицію всіх країн світу. Забезпечували єдність світу і солідарність з Україною», - наголосив Петро Порошенко.

Читайте також: Волкер вручив Порошенку підписану Декларацію політики США щодо Криму

Він додав, що така єдність і солідарність була і залишається запорукою нашої перемоги.

«У 1991 році ми вибороли Незалежність, але продовжуємо столітню боротьбу за нашу свободу», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що для нього надзвичайно почесно сьогодні зустрітися із представниками української громади і він завжди відчуває їх надійну підтримку. Він особливо відзначив, що українська нація стоїть на захисті незалежності суверенітету і територіальної цілісності Української держави, а також на захисті свободи і демократії, і тих цінностей, які сповідували батьки-засновники Сполучених Штатів як базових цінностей функціонування держави.

«І ми з вами повертаємо Україну в родину європейських народів. Ми з вами кажемо остаточне прощавай Радянському союзу, російській імперії і іншим, хто намагався утримати нас у статусі колонії», - сказав Президент та додав, що за ці цінності боролися і проливали кров і бійці УПА, і учасники національно-визвольних змагань в Україні.

Читайте також: Порошенко: Миротворці ООН - краще рішення для врегулювання на Донбасі

За його словами, тернистий шлях боротьби Української держави за незалежність і свободу, надихає сучасне покоління на нові звершення. Він наголосив, що в Україні нині відбуваються значні зміни, а ефективність реформ, які відбуваються в умовах агресії проти України з боку Росії, визнають всі міжнародні партнери нашої держави.

Петро Порошенко виступає з промовою під час зустрічі з українською громадою США / Фото: Ярослав Довгопол, Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-