Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на російський удар по центру Львова

Сибіга закликав ЮНЕСКО відреагувати на російський удар по центру Львова

Укрінформ
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав генерального директора ЮНЕСКО Халеда Ель-Енані найрішучіше відреагувати на удар Росії по центральній частині Львова, яка є обʼєктом Всесвітньої спадщини.

Про це глава МЗС написав у соцмережі X, передає Укрінформ.

«Росія жорстоко вдарила по центральній частині Львова, міста виняткової культурної цінності та об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Було завдано шкоди Всесвітній спадщині ЮНЕСКО. Я закликаю генерального директора ЮНЕСКО Халеда Ель-Енані негайно та найрішучіше відреагувати на цей злочин», – написав міністр.

Сибіга заявив, що Україна використовуватиме всі доступні механізми для захисту культурної спадщини та забезпечення відповідальності. Він також наголосив, що жорстокі порушення Росією міжнародного права мають бути покарані.

Глава МЗС України також наголосив, що протягом дня Росія тероризує міста по всій Україні.

«Росія робить те саме, що іранський режим робить на Близькому Сході, але посеред Європи. Росія доводить свій статус терористичної держави. І саме так з нею потрібно боротися — силою, а не слабкістю, та посиленням тиску на всіх фронтах», - заявив Сибіга.

Читайте також: Атака дронів: у Львові кількість постраждалих зросла до 13

Як повідомляв Укрінформ, під час масованої атаки по території всієї України росіяни вдарили безпілотником по центральній частині Львова. За попередньою інформацією, пошкоджена будівля зі спадщини ЮНЕСКО.

Фото Укрінформу можна купити тут

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-