ЮНЕСКО

21 вересня 2023

19 вересня 2023


МКІП працює над включенням історичного центру Чернігова до списку спадщини ЮНЕСКО під загрозою

Міністерство культури та інформаційної політики працює над включенням історичного центру Чернігова до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, які перебувають під загрозою.


В Одесі розширять зону ЮНЕСКО

Після розширення межа охоронної зони ЮНЕСКО проходитиме по вулицях Старопортофранківській, Пантелеймонівській, Леонтовича та Лідерсівському бульвару.

16 вересня 2023


Об’єкти ЮНЕСКО у Києві та Львові внесли до списку Всесвітньої спадщини під загрозою

Комітет Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у п’ятницю вніс Собор Святої Софії із прилеглими спорудами і Києво-Печерську Лавру, а також ансамбль історичного центру Львова до списку об’єктів, що перебувають під загрозою знищення через обстріли Росії.

15 вересня 2023

11 вересня 2023

07 вересня 2023


Лавра і могила Шевченка: ЮНЕСКО внесло 20 локацій в Україні до списку об'єктів під посиленим захистом

Комітет ЮНЕСКО підтримав ініціативу українських відомств щодо внесення 20 об'єктів на території України в Міжнародний список культурних цінностей, які перебувають під посиленим захистом.

05 вересня 2023

22 серпня 2023

19 серпня 2023


У Чернігові ракетним ударом пошкоджена пам'ятка архітектури національного значення - МКІП

У Чернігові ракетним ударом російських військ знищений Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, пошкоджена також пам'ятка архітектури національного значення – П'ятницька церква.

11 серпня 2023

07 серпня 2023


Місія ЮНЕСКО підготує всеосяжний звіт про шкоду спадщині Одеси

Місія ЮНЕСКО підготує всеосяжний звіт про шкоду, завдану ракетними ударами всесвітній спадщині в Одесі, для зустрічі країн-учасниць Гаазької конвенції у грудні. Звіт може бути використаний як доказ в міжнародних судах.

03 серпня 2023

01 серпня 2023


ЮНЕСКО рекомендує внести Венецію до списку об’єктів, які перебувають під загрозою

В Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) запропонували додати Венецію до переліку об’єктів всесвітньої спадщини, які перебувають під загрозою зникнення.

29 липня 2023

28 липня 2023

26 липня 2023

25 липня 2023


Відновлення зруйнованих атакою рф історичних будівель у Львові оцінюють у понад ₴100 мільйонів

Першочергові роботи з відновлення споруд, що належать до буферної зони в межах території об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО "Львів - Ансамбль історичного центру", зруйнованих внаслідок нічної атаки 6 липня з боку РФ, попередньо коштуватимуть понад ₴100 мільйонів.


США повернулися до складу ЮНЕСКО

У вівторок відбулася церемонія підняття прапора США з нагоди офіційного повернення країни до складу Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО).

24 липня 2023


Лубінець закликав позбавити Російську Федерацію статусу члена ЮНЕСКО

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець надіслав листи керівникам міжнародних організацій із закликом розглянути питання позбавлення Російської Федерації статусу члена ЮНЕСКО.

23 липня 2023


Міська рада Одеси після консультацій із МКІП документує воєнні злочини росіян - Ткаченко

Одеська міськрада після консультацій з фахівцями Міністерства культури та інформаційної політики забезпечує первинну фіксацію стану будівель після ракетної атаки, а також документування воєнних злочинів росіян.

22 липня 2023

20 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-