Музика вихідного дня: як фінські панки перемогли російських мілітаристів

Музика вихідного дня: як фінські панки перемогли російських мілітаристів

Подкаст
Укрінформ
На вихідні пропонуємо чергову «Музичну історію від Укрінформу»:

Була така собі фінська панк-група, яка спочатку називалась  Sleepy Sleepers (щось типу Сонні укурки), а потім  «Ленинградские ковбои». Чому саме «ленинградские»? Невідомо. Але панки були з панків – шалені зачіски у стилі кок,клоунські туфлі з суперзагнутими носами, репертуар відповідний. 

        І от ця підозріла компанія заводить дружбу з ким би видумали? З Ансамблем Радянської армії песні та пляски ім. Александрова (що у них спільного?). І дає  шоу «Total Balalaika Show» на Сенатській площі в Хельсінки для 70 тисяч фінів. А потім це шоу повторять в Берліні та транслюють на весь світ.

    Чому ми кажемо, що фінські панки перемогли російських мілітаристів та надругались над «русскім воєнним вєлічієм» ?  Одна з фінських газет, приміром, написала так: “Вчора ми побачили, як російський ведмідь затанцював таки рок-н-рол під фінське кантеле”. То чому? Послухайте — дізнаєтесь.

     Як завжди у наших історіях будуть оригінальні музичні фрагменти, незвичні повороти сюжету. Буде вам “its only rock-n-roll balalajka”.

     Як завжди, автори наших історій – Олександр Харченко та Володимир Радченко, монтував Роман Храбров.

       Слухайте нас — не переслухаєте...

Попередні «Музичні історії» від Укрінформу слухайте тут:

Музичні історії. Частина 1

Музичні історії. Частина 2

Музичні історії. Частина 3

Музичні історії. Частина 4

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-