ЮНЕСКО розгляне включення кримськотатарського орнаменту до списку спадщини 14 грудня

ЮНЕСКО розгляне включення кримськотатарського орнаменту до списку спадщини 14 грудня

Укрінформ
Міжурядовий комітет ЮНЕСКО 14 грудня розгляне питання про включення кримськотатарського орнаменту “орьнек” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства.

Про це повідомила перша заступниця міністра закордонних справ та голова Національної комісії у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова у Твітері, передає Укрінформ. 

Джапарова зазначила, що 14 грудня 2021 р. в рамках роботи 16-ї сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з охорони нематеріальної культурної спадщини розглядатиметься питання щодо включення української номінації Орьнек до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства.

“Зі стриманим оптимізмом сподіваємося на ухвалення позитивного рішення Комітетом щодо українського номінаційного досьє “Орьнек – кримськотатарський орнамент та знання про нього”, - додала перша заступниця міністра.

Вона наголосила, що «орьнек» з 2018 року включено до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Як повідомляв Укрінформ, оціночна комісія рекомендувала для включення “орьнек” до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-