Кримські татари

27 березня 2020

Окупанти у Криму застерігають активістів від участі в акціях протесту

В окупованому Криму десяти жителям Нижньогірського району, кримськотатарським активістам, силовики вручили застереження про неприпустимість участі в несанкціонованих акціях у період з 1 до 5 травня 2020 року.

26 березня 2020

Суд РФ залишив під арештом фігуранта "бахчисарайської справи" Мустафаєва

Російський суд розглянув апеляційну скаргу фігуранта бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Сервера Мустафаєва, якого двічі доправляли на засідання з високою температурою, і з третьої спроби виніс рішення залишити обвинуваченого під вартою до 15 травня.

25 березня 2020

Окупанти продовжили арешт 21 кримському татарину

"Суд" Сімферополя залишив під вартою до 5 травня трьох фігурантів так званої білогірської групи "справи Хізб ут-Тахрір". Крім того, рішення тримати до 14-15 червня за гратами 18 членів "другої сімферопольської групи" ухвалили в Криму і російському Ростові.

22 березня 2020

У фігуранта "бахчисарайської справи" симптоми коронавірусу, але його не лікують — Денісова

У фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» кримського татарина Сервера Мустафаєва з 19 березня підвищена температура тіла, кашель, однак належної медичної допомоги у російському СІЗО він досі не отримує.

20 березня 2020

19 березня 2020

18 березня 2020

16 березня 2020

Окупація Криму: ЄС залишається твердим у підтримці територіальної цілісності України

У чергову річницю з моменту анексії Криму Євросоюз вкотре нагадав про незмінність політики щодо невизнання таких дій Росії, які є грубим порушенням міжнародного законодавства та мають вкрай негативний вплив на ситуацію з безпеки у регіоні та світі.

13 березня 2020

Ресурсний центр збирає інформацію про місця поховання депортованих у 1944 році кримчан

Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ) запустив кампанію "Унутилмаг'ан к'абірлер" ("Незабуті могили") зі збору та систематизації інформації щодо місць поховання кримчан, які були депортовані з півострова 1944 року і померли далеко від рідних місць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-