Кримські татари

06 грудня 2019

Кримський татарин потрапив до лікарні після знущань окупантів на адмінкордоні

На адміністративному кордоні з окупованим Кримом російські окупанти більш як 3,5 години тримали кримського татарина і чинили на нього психологічний тиск, у зв'язку з чим людині стало погано і знадобилася медична допомога.

05 грудня 2019

Українці та кримські татари "не клюють” на російську пропаганду — Боднар

Спроби РФ роз’єднати українську та кримськотатарську громаду, зокрема в Туреччині, є марними та ніяк не впливають на спільне бажання домогтися деокупації Криму та припинення російської агресії.

03 грудня 2019

Ні зброї, ні вибухівки: проти фігуранта “бахчисарайської справи” не дали жодних свідчень

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону під час розгляду по суті "справи Хізб ут-Тахрір" (друга Бахчисарайська група) свідок обвинувачення не надав жодного факту терористичної діяльності обвинувачених.

01 грудня 2019

29 листопада 2019

Кримські політв'язні цілодобово — під наглядом тюремників

Активіст Кримської солідарності Марлен Асанов, якому загрожує 20 років позбавлення волі, 24 години на добу перебуває під відеоспостереженням ростовських тюремників, а під час "прогулянки" в кімнаті з ґратами на стелі бачить лише трохи неба.

28 листопада 2019

Форум ООН у Женеві: Росію закликали припинити расову дискримінацію в Криму

Росія повинна негайно припинити расову дискримінацію українців та кримських татар у Криму, включаючи придушення української та кримськотатарської мов у сферах освіти, культури, науки, торгівлі та ЗМІ, та виконати відповідний наказ Міжнародного суду правосуддя від 2017 року.

27 листопада 2019

У Ростові поліцейські не давали знімати судилище над кримськими татарами

У Ростові-на-Дону російські поліцейські намагалися заборонити зйомку перед будівлею Южного окружного військового суду, де починалося засідання над фігурантами другої бахчисарайської групи "справи Хізб ут-Тахрір". 

26 листопада 2019

Меджліс нагадав окупантам про незаконність рішень щодо вод Криму без його участі

Меджліс нагадав РФ про свою Заяву від 17 листопада про неприпустимість визначення статусу Криму та прилеглих до нього вод і неправомірність будь-яких угод та домовленостей у цій сфері, укладених без участі кримськотатарського народу.

25 листопада 2019

22 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-