Кримські татари

03 серпня 2021

02 серпня 2021


У Криму «суд» не задовольнив апеляцію українки, яку оштрафували за одиночний пікет

Підконтрольний Росії «Верховний суд Криму» не задовольнив апеляційну скаргу громадянки України Еміне Абдулганієвої, засудженої до сплати штрафу в 10 тисяч російських рублів за проведення одиночного пікету.

30 липня 2021


Суд РФ відмовився викликати експертів у справі кримських татар, яким «світить» по 19 років

Російський суд відмовив захисту фігурантів алуштинської "справи Хізб ут-Тахрір" у виклику двох експертів, на підставі тверджень яких чотирьом кримським татарам запитують покарання від 14 до 19 років позбавлення волі.

29 липня 2021

28 липня 2021


Вірмен, болгар і греків депортували з Криму через етнічну групу - історик

Депортація з Криму вірмен, болгар і греків за, нібито, співпрацю з окупаційним режимом проводилася у 1944 році не на підставі конкретних фактів, а у зв'язку з приналежністю людей до певної етнічної групи.

27 липня 2021

26 липня 2021


У Росії та окупованому Криму відбудуться судилища у справі українських політв’язнів

У Російській Федерації в Ростові-на-Дону сьогодні відбудеться судове засідання у справі кримських політв’язнів Аліма Суф'янова та Сейрана Хайредінова, в окупованому Криму - розгляд «справи Ільвера Аметова».

23 липня 2021


В Україні відкриють першу інтерактивну експозицію про нацспільноти та корінні народи

Суспільне оголосило мистецький конкурс з розробки дизайн-концепції інтер’єру локації інтерактивної постійної експозиції національних спільнот та корінних народів України - «Відтінки України» з подальшою її реалізацією.


Окупанти відправили до ШІЗО двох кримських татар за здійснення нічної молитви

Засуджені російським судом політв'язні з Криму Айдер Саледінов та Рустем Ісмаїлов утримуються в ШІЗО за спробу здійснення нічної молитви, обов'язкової в день Курбан-Байраму (свята жертвопринесення).

22 липня 2021

21 липня 2021


У Криму окупанти хочуть взяти під адміннагляд журналіста, якого торік випустили з колонії

Окупаційна влада в Криму, зокрема, так званий відділ МВС по Бахчисарайському району звернулася до «суду» з позовом про встановлення адміннагляду за громадянським журналістом Наріманом Мемедеміновим, засудженим за «публічні заклики до тероризму». 


«Суд» в окупованому Криму залишив у силі штраф фігуранту «справи про недонесення»

Так званий Верховний суд Республіки Крим, розглянувши апеляційну скаргу у «справі про недонесення» стосовно Енвера Топчі, залишив у силі постанову про штраф у розмірі 40 000 рублів у вигляді покарання.


Суд у Росії відклав засідання через хворобу фігурантів «другої сімферопольської справи»

У Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону скасували засідання у справі фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» у зв'язку з хворобою декількох фігурантів.

20 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-