Штати в ОБСЄ нагадали, що конфлікт в Україні не обмежується Донбасом

Штати в ОБСЄ нагадали, що конфлікт в Україні не обмежується Донбасом

Укрінформ
Конфлікт в Україні, який розпочала та підживлює РФ, не обмежується Донбасом, а й стосується окупації Росією Криму.

Про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор на засіданні Постійної ради ОБСЄ у четвер, 26 листопада, у Відні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Конфлікт в Україні не обмежується Донбасом. У Криму російська окупаційна влада продовжує утискати, переслідувати та арештовувати активістів, журналістів і членів громадянського суспільства лише за те, що вони реалізують свої права на мирні зібрання чи свободу вираження поглядів чи релігії", - заявив він.

Читайте також: Штати очікують, що Міністерська рада ОБСЄ приділить вагому увагу Україні

Очільник місії США при ОБСЄ засудив політично вмотивовані переслідування та арешти в окупованому Криму, а також мілітаризацію Росією Кримського півострова, Чорного та Азовського морів.

"Наближаючись до Ради міністрів наступного тижня, ми підтверджуємо, що Крим — це Україна. Сполучені Штати розглядають окупацію Росією Криму, підкріплену фіктивним референдумом, як ключовий елемент її агресії, що триває проти суверенного сусіда", - заявив Гілмор.

Читайте також: Росія повинна піти з Донбасу та Криму - Штати в ОБСЄ

Як повідомляв Укрінформ, Сполучені Штати очікують, що Міністерська рада ОБСЄ, яка відбудеться 3-4 грудня, приділить вагому увагу конфлікту в Україні, який розпочала та підживлює Росія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-