Тюремні лікарі вважають, що Бекіров може сидіти у СІЗО попри хвороби

Тюремні лікарі вважають, що Бекіров може сидіти у СІЗО попри хвороби

Політв’язні
Укрінформ
Захист тяжко хворого політв'язня Едема Бекірова отримав "медичний висновок", в якому вказано, що стан здоров'я кримського татарина не є перешкодою для його тримання під вартою.

Про це в Facebook написала його дочка Елеонора Бекірова.

"Наразі захист отримує копію висновку медичного обстеження. В ньому вказано про те, що хвороби мого батька не заважають перебуванню його під вартою. Вони вбивають мого батька", - зауважила Бекірова.

Читайте також: Тюремники возили Бекірова до психлікарні - дочка політв'язня

Як повідомляв Укрінформ, 12 грудня 2018 року на адміністративному пункті пропуску «Чонгар» російські прикордонники затримали Едема Бекарова, який виїхав в окупований Крим до матері. Йому було висунуто обвинувачення за двома статтями кримінального кодексу РФ: ч. 2 ст. 222 (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вогнепальної зброї, її основних частин, боєприпасів, здійснені групою осіб за попередньою змовою) і ч. 2 ст. 222.1 (незаконні придбання, передача, збут, зберігання, перевезення або носіння вибухових речовин чи вибухових пристроїв, здійснені групою осіб за попередньою змовою). 13 грудня так званий "суд" у Сімферополі обрав Бекірову запобіжний захід тримання під вартою до 11 лютого 2019 року.

Бекіров - інвалід першої групи, без ноги, з чотирма шунтами в серці, він готувався до нової операції. В умовах СІЗО його здоров'я різко погіршилося. 15 січня український омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що Бекірова вивозили в сімферопольську лікарню на медобстеження. 18 січня стало відомо, що Бекірова повернули в СІЗО, попри те, що обстеження мало тривати два тижні.

Дочка політв'язня неодноразово заявляла, що стан здоров'я її батька постійно погіршується через антисанітарні умови тримання, психологічний тиск і неадекватні медичні маніпуляції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-