"Влада" Криму не випускає журналіста Семену на лікування до Києва

"Влада" Криму не випускає журналіста Семену на лікування до Києва

599
Ukrinform
"Влада" окупованого Криму відмовила українському журналісту Миколі Семені виїхати до Києва для лікування в кардіологічній клініці.

Допомогу у вирішенні цього питання відмовилася надавати і "омбудсмен" Криму Людмила Лубіна, повідомляють "Крим.Реаліі".

"Підконтрольний Кремлю омбудсмен Криму Людмила Лубіна заявила, що не може допомогти українському журналісту Миколі Семені виїхати на лікування до Києва", - розповів "Крим.Реаліі" адвокат Миколи Семени Еміль Курбедінов.

На зустрічі, що проходила у вівторок, Лубіна повідомила Семені і Курбедінову, що "не в її силах і владі зробити так, щоб Семену випустили з Криму", в зв'язку з тим, що журналіст "має відмічатися у виконавчій службі".

"Але вона запропонувала йому допомогти з медичним оглядом і надати допомогу хоч би у Москві, хоч би у Санкт-Петербурзі. Микола Семена відповів, що не бажає лікуватися де-небудь, крім як на території материкової України", - повідомив Курбедінов.

За даними "Крим.Реаліі", у вівторок, 2 жовтня, адвокат Миколи Семени Еміль Курбедінов отримав відмову з російської Федеральної служби виконання покарань на прохання його підзахисного виїхати до Києва для проведення лікування в кардіологічній клініці.

Читайте також: НСЖУ просить відпустити до Києва на лікування кримського журналіста Семену

Нагадаємо, у вересні 2017 року "суд" у Сімферополі призначив Семені покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю на три роки. У грудні того ж року "Верховний суд" Криму частково пом'якшив вирок Семені в частині додаткового покарання, скоротивши термін заборони публічної діяльності до двох років. 24 вересня Європейський суд з прав людини зареєстрував скаргу кримського журналіста Миколи Семени і його захисника Олександра Попкова на цей вирок "суду".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>