Семена

15 лютого 2022


У НСЖУ розповіли про ризики, які загрожують журналістам в окупованому Криму

В одному з розділів посібника «У фокусі – Крим», підготовленому НСЖУ для ЗМІ, що пишуть про події в Криму, на прикладі заарештованого фрілансера «Радіо Свобода» Владислава Єсипенка розповідається про ризики, які загрожують на окупованому півострові журналістам.

27 січня 2022


Семена – про Крим: Громадянська журналістика виникає в умовах знищення свободи слова

Рух громадянської журналістики, аналогічний тому, що зародився в Криму, з'являється в умовах, коли знищено свободу слова і свободу зборів, коли змушені мовчати професійні журналісти. Тоді суспільство делегує ці повноваження громадянським журналістам.

23 серпня 2021

02 лютого 2021


НСЖУ просить підтримати кримського журналіста Миколу Семену

Національна спілка журналістів України просить підтримати журналіста Миколу Семену, який був змушений покинути Крим після переслідувань окупантів за його професійну діяльність, і допомогти йому у вирішенні проблеми житла.

21 липня 2020


Окупанти в Криму знищили українські ЗМІ, але їх замінили громадські журналісти – Семена

Після окупації Криму Росією на півострові була знищена мережа українських ЗМІ, але на їх місце прийшли громадські журналісти, які продовжують розповідати Україні і світові про те, що сьогодні відбувається в Криму.

14 травня 2020

27 лютого 2020


Семену виключили з російського списку терористів

Кримського журналіста Миколу Семену виключили з російського списку терористів і екстремістів, до якого він потрапив після пред'явлення йому звинувачення в нібито закликах до порушення територіальної цілісності РФ.

26 лютого 2020

24 лютого 2020

22 лютого 2020

21 лютого 2020


У Києві виступить кримський журналіст Семена

У суботу, 22 лютого, у Кримському домі в Києві в рамках акції "Соль України. День солідарності з нескореним Кримом" виступить кримський журналіст Микола Семена, який днями виїхав з окупованого півострова.

19 лютого 2020

18 лютого 2020

03 лютого 2020


ОБСЄ вітає зняття судимості з журналіста Семени

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір привітав дострокове припинення випробувального терміну і зняття судимості з журналіста Миколи Семена, який переслідувався в окупованому Криму через висловлення своїх поглядів.

28 січня 2020


Журналіст Семена отримав постанову про зняття російської судимості в окупованому Криму

Кримський журналіст, автор проєкту Радіо Свобода "Крим.Реалії" Микола Семена отримав постанову від підконтрольного Росії Залізничного районного суду Сімферополя про дострокове припинення випробувального терміну і зняття з нього судимості.

14 січня 2020


В окупованому Криму підтвердили зняття судимості з журналіста Семени

Підконтрольний Росії Залізничний суд Сімферополя розглянув і задовольнив клопотання адвоката Олександра Попкова і кримського журналіста Миколи Семени про дострокове припинення випробувального терміну і зняття судимості з Семени.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-