Лікарня

21 січня 2022

19 січня 2022


У Львові однорічній дитині вперше в Україні пересадили печінку від посмертного донора

У Львівській дитячій лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова провели унікальну в Україні операцію з пересадки частини печінки від посмертного донора однорічному хлопчику.

18 січня 2022


Наталія Гусак, голова НСЗУ

Для виконання двох основних функцій – захисту пацієнтів від фінансових втрат і мотивації персоналу – коштів достатньо

17 січня 2022


У Миколаєві суд заборонив новий конкурс на посаду керівника обласної інфекційної лікарні

Райсуд Миколаєва заборонив проводити новий конкурс на посаду директора обласного Центру лікування інфекційних хвороб в рамках забезпечення позову звільненої облрадою Світлани Федорової.


В Охматдиті запустили модернізований лінійний прискорювач для лікування онкології у дітей

У Києві в Дитячій національній спеціалізованій лікарні “Охматдит” після модернізації запрацював лінійний прискорювач, на якому радіохірургічне лікування отримуватимуть діти з онкологічними захворюваннями з усієї України.

14 січня 2022

13 січня 2022


Фінансування «COVID-пакетів» для лікарень збільшили до 19,4 мільярда - Ляшко

У 2022 році Міністерство охорони здоров'я змінило підходи до формування пакетів медичних послуг на надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою. Оплата лікування пацієнтів з COVID-19 у 2022 році у стаціонарах відбуватиметься за двома пакетами.

12 січня 2022

11 січня 2022

10 січня 2022

08 січня 2022

07 січня 2022


Пожежа через свічку: у Запоріжжі судитимуть колишнього головного лікаря і завгоспа лікарні

Колишнього головного лікаря та завгоспа Запорізької обласної інфекційної лікарні, де у лютому у реанімації ковідного відділення сталася смертельна пожежа, притягнуть до суду.

06 січня 2022


У Миколаєві колектив інфекційної лікарні ігнорує керівницю, яку «спустили» з ОДА

Колектив Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань ігнорує роботу, протестуючи таким чином проти призначення Облдержадміністрацією виконувачем обов'язків директора лікарні Ярослави Студзинської.

05 січня 2022


У Миколаєві другий день не пускають на роботу в.о. директора інфекційної лікарні

У Миколаєві другий день триває конфлікт між трудовим колективом та призначеним облдержадміністрацією виконувачем обов’язків директора обласного Центру лікування інфекційних захворювань Ярославою Студзінською. Її не пускають на робоче місце.

04 січня 2022


У Миколаївську інфекційну лікарню не пустили нову очільницю, призначену ОДА

У Миколаєві новопризначену в. о. директора обласного Центру лікування інфекційних захворювань Ярославу Студзінську трудовий колектив не пустив на робоче місце. Працівники лікарні заявили, що її призначення незаконне.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-