ОБСЄ продовжує роботу на адмінкордоні з Кримом попри небезпечну екологічну ситуацію

ОБСЄ продовжує роботу на адмінкордоні з Кримом попри небезпечну екологічну ситуацію

Укрінформ
Перший заступник голови СММ ОБСЄ Александер Хуг заявляє, що представники місії продовжують моніторити адмінкордон з Кримом попри екологічну ситуацію у зв'язку із викидами заводу "Титан" в Армянську.

Про це він сказав на брифінгу в п'ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Команда співробітників СММ в Херсоні слідкує за розвитком подій. Ми співпрацюємо тісно з представниками влади. Ми занепокоєні ситуацією та безпекою наших співробітників. У разі необхідності ми вживатиме захисні заходи, якщо ситуація цього буде вимагати", - сказав Хуг.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де знаходиться завод "Титан", сталися викиди невідомої отруйної речовини.

Також на Херсонщині було зафіксовано хімічне забруднення через викиди із заводу "Титан".

Згодом кримський "Титан" призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

Читайте також: Виїхати з Криму можна буде через "Каланчак" і "Чаплинку" - Слободян

6 вересня влада Херсонщини прийняла рішення евакуювати дітей із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться у зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу "Титан", а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

Крім того, тимчасово зупинено роботу КПП "Каланчак" та "Чаплинка" на кордоні з Кримом.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі "Титан" в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-