Російська влада Криму продала три «націоналізованих» санаторії

Російська влада Криму продала три «націоналізованих» санаторії

2925
Ukrinform
Російська влада Криму продали за 1,5 млрд рублів (близько 620 млн грн – КР) акції санаторіїв «Місхор», «Дюльбер» і «Ай-Петрі», які після «націоналізації» перебували у державній власності.

Про це 3 липня повідомила прес-служба російського Міністерства майнових і земельних відносин Криму, інформує "Крим. Реалії".

Як заявила заступник міністра майнових і земельних відносин Криму Оксана Лахіна, рішення про продаж було прийнято тому, що «високий рівень зношеності зазначених здравниць вимагає значних інвестицій».

За даними кримського міністерства, 100% акцій АТ «Санаторій «Місхор» продали на аукціоні за 380,26 млн рублів (близько 157,3 млн грн – КР), 100% акцій АТ «Санаторій «Ай-Петрі» – за 416,43 млн рублів (близько 172,2 млн грн – КР), акції АТ «Санаторій «Дюльбер» – за 702,76 млн рублів (близько 290,7 млн грн – КР). Переможцем аукціонів стало ТОВ «Керуюча компанія інфраструктурних проектів».

Договори купівлі-продажу акцій з переможцем аукціону повинні бути укладені протягом п'яти робочих днів. Право власності на придбані акції перейде до покупця після їх повної оплати, відзначили в кримському міністерстві.

Видання нагадує, що підконтрольний Росії парламент Криму погодив продаж ялтинських санаторіїв «Ай-Петрі», «Місхор» і «Дюльбер» восени 2017 року. До «націоналізації» ці санаторії мали українських власників в особі Верховної Ради України та підприємства українських профспілок «Укрпрофоздоровниця».

Читайте також: Денісова зустрілася з дружиною затриманого "екс-чиновника" анексованого Криму

У березні 2014 року в анексованому Росією Криму «націоналізували» близько 480 підприємств і організацій. Україна подала позови в міжнародні суди, де вимагає в якості компенсацій не тільки гроші, а й російське закордонне майно.

Фото: ru.krymr.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-