Націоналізація

16 травня 2020

25 березня 2020


У Раді - вже три альтернативні законопроєкти про заборону повернення банків ексвласникам

Депутати Олександр Дубінський, Ігор Палиця та Ольга Василевська-Смаглюк зареєстрували у Верховній Раді законопроєкти, альтернативні до урядового законопроєкту №3260, який забороняє повертати виведені з ринку банки колишнім власникам.


Група "слуг народу" закликає підтримати рішення НБУ про націоналізацію банків

Група членів депутатської фракції «Слуга народу» закликає колег по фракції та інших депутатів Верховної Ради підтримати законопроєкт про унеможливлення скасувати рішення НБУ про націоналізацію банків і повернення компенсації з Державного бюджету їх попереднім власникам.

09 січня 2020


Суд розглядає чергове оскарження націоналізації ПриватБанку

Господарський суд Києва відкрив провадження у справі за позовом колишнього голови правління ПриватБанку Олександра Дубілета до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Мінфіну та ПриватБанку про визнання недійсними договорів про придбання державою акцій банку у грудні 2016 року.

19 грудня 2019


Суд переніс розгляд справи про скасування націоналізації ПриватБанку

Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення перенести розгляд справи щодо оскарження рішення Окружного адміністративного суду від 18 квітня 2019 року про скасування націоналізації ПриватБанку.

15 жовтня 2019

24 вересня 2019


Позов Коломойського про повернення ПриватБанку: суд призначив дату наступного засідання

Господарський суд Києва продовжить розгляд позову ексакціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку між Міністерством фінансів і особами, які були на той момент його акціонерами, вже 1 жовтня.

13 серпня 2019

01 серпня 2019

11 червня 2019


Рожкова: Денаціоналізація ПриватБанку — червона лінія для МВФ

Якщо апеляційний суд підтримає рішення щодо неправомірної націоналізації ПриватБанку, це буде мати швидкий негативний ефект на фінсектор та співпрацю з МВФ, оскільки перекреслить всі зобов'язання, які Україна брала на себе як держава.

28 травня 2019

15 травня 2019

08 травня 2019

19 квітня 2019


Окружний адмінсуд ухвалив ще одне рішення щодо ПриватБанку на користь Коломойського - НБУ

Оружний адміністративний суд Києва 18 квітня ухвалив ще одне рішення щодо процедури націоналізації ПриватБанку, яким повністю задовольнив позов підконтрольної колишньому акціонеру ПриватБанку Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.

18 квітня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-