Націоналізація

15 жовтня 2019

24 вересня 2019

Позов Коломойського про повернення ПриватБанку: суд призначив дату наступного засідання

Господарський суд Києва продовжить розгляд позову ексакціонерів Приватбанку Ігоря Коломойського і Triantal Investments Ltd про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього банку між Міністерством фінансів і особами, які були на той момент його акціонерами, вже 1 жовтня.

13 серпня 2019

01 серпня 2019

11 червня 2019

Рожкова: Денаціоналізація ПриватБанку — червона лінія для МВФ

Якщо апеляційний суд підтримає рішення щодо неправомірної націоналізації ПриватБанку, це буде мати швидкий негативний ефект на фінсектор та співпрацю з МВФ, оскільки перекреслить всі зобов'язання, які Україна брала на себе як держава.

28 травня 2019

15 травня 2019

08 травня 2019

19 квітня 2019

Окружний адмінсуд ухвалив ще одне рішення щодо ПриватБанку на користь Коломойського - НБУ

Оружний адміністративний суд Києва 18 квітня ухвалив ще одне рішення щодо процедури націоналізації ПриватБанку, яким повністю задовольнив позов підконтрольної колишньому акціонеру ПриватБанку Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.

18 квітня 2019

Окружний адмінсуд пояснив, коли можна оскаржити його рішення щодо ПриватБанку

Національний банк, Кабінет міністрів, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку матимуть 30 днів з моменту отримання повного тексту рішення суду щодо незаконної націоналізації ПриватБанку, аби підготувати та подати апеляцію.

Суд визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку, Кабінету Міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо націоналізації Приватбанку.

15 квітня 2019

21 березня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-