Польща незмінно нагадує в ООН про український Крим - посол Пєкло

Польща незмінно нагадує в ООН про український Крим - посол Пєкло

631
Ukrinform
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло наголошує на незмінній підтримці Польщею суверенітету й територіальної цілісності України, зокрема, окупованого Криму.

Про це посол сказав на прес-конференції в Укрінформі на тему: "Польсько-українські відносини у політичній, економічній і гуманітарній сферах".

"Стосовно українського Криму, то Польща постійно нагадує на міжнародній арені, зокрема у Раді безпеки ООН, про тиск на кримських татар. Ми вважаємо, що болючі санкції з боку Заходу щодо Росії мають остаточно привести Росію до виходу з Криму", - сказав посол.

Він підкреслив, що Польща засуджує фінансову підтримку РФ сепаратистів, які окупували Донбас. "Ми незмінно вважаємо, що саме Москва має відповідати за недотримання Мінських угод", - зазначив Пєкло.

Читайте також: Глава МЗС Польщі: Росія мусить повернути уламки літака Качинського

Дипломат також зауважив, що, якщо буде досягнуто порозуміння щодо миротворчої місії ООН на Донбасі, то така місія може бути розміщена по всій території регіону, зокрема й там, де немає контролю української влади. Крім того, ООН має забезпечити контроль українсько-російського кордону.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>