Кримських татар схиляють працювати у комісіях на “виборах Путіна”

Кримських татар схиляють працювати у комісіях на “виборах Путіна”

Укрінформ
На окупованому РФ півострові кримських татар, які працюють в бюджетній сфері, агітують брати участь в роботі виборчих комісій на майбутніх виборах президента Росії 18 березня.

Про це кореспонденту Крим.Реалії розповів кримськотатарський активіст, ветеран національного руху Зевджет Куртумеров.

«Агітують кримських татар з бюджетної сфери, осіб, які так чи інакше залежні від нинішньої влади, для участі у виборчих комісіях на майбутніх виборах президента Росії. Справа в тому, що багато наших співвітчизників в Криму до 2014 року дуже часто брали участь як спостерігачі на виборах і дуже добре знають ці процеси. Нинішня влада це використовує», – пояснив Куртумеров.

За його словами, тиждень тому проросійські кримськотатарські організації провели в Кримському інженерно-педагогічному університеті збори, на яких закликали кримських татар йти на вибори президента Росії. Зокрема, бюджетників агітували представники «об'єднання кримських татар «Кърым»», «Фонд кримськотатарського мистецтва та етнографії», «Комітет кримськотатарської молоді» та президент Кримського інженерно-педагогічного інституту Февзі Якубов.

Читайте також: Найскромніший серед кандидатів: чому Путін "випирає" з бюлетеня

«Влада, яка в Криму діє від імені Росії, вживає посилених заходів, щоб залучити кримських татар у виборчий процес. Задіяно все духовенство на чолі з муфтієм Еміралі Аблаєвим, чиновники, які працюють як в апараті уряду, так і в парламенті. Вони розраховують, що кримські татари підуть на вибори», – додав Куртумеров.

Як повідомляв Укрінформ, у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови про звернення українського парламенту до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України - в АР Крим та Севастополі.

Росія анексувала Крим на початку 2014 року. Міжнародне співтовариство не визнає анексії українського півострова.

Вибори президента в Росії заплановані на 18 березня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-