Вибори

23 жовтня 2020


Вкиди та «каруселі»: Аваков каже кандидатам, щоб «навіть не намагалися»

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав кандидатів та їх виборчі штаби не намагатися застососувати так звані «каруселі», підвезення виборців та інші брудні схеми під час проведення місцевих виборів.


Боднар і спостерігачі СКУ та УККА обговорили місцеві вибори в Україні

Застурник міністра закордонних справ України Василь Боднар провів онлайн-зустріч з офіційними спостерігачами від Світового Конґресу Українців (СКУ) та Українського конґресового комітету Америки (УККА) на місцевих виборах 25 жовтня в Україні.

22 жовтня 2020


СБУ просять розслідувати російське громадянство Пальчевського

Народний депутат із групи «Довіра» Андрій Кіт звернувся до Служби безпеки України із заявою щодо проведення розслідування у зв'язку з інформацією про наявність громадянства Російської Федерації у кандидата на посаду Київського міського голови Андрія Пальчевського.


ЄС варто представити Україні широку програму інтеграції після місцевих виборів - Кубілюс

Вибори в Україні є частиною тектонічних процесів, які розпочалися на сході Європи, тож Євросоюзу у відповідь на результати місцевих виборів варто представити Україні широкий порядок денний інтеграції, щоб підтримати її на шляху демократичного розвитку.

21 жовтня 2020


Перенесення другого туру виборів мера суперечить Конституції – КВУ

Проєкт постанови народної депутатки з фракції партії «Слуга народу» Тетяни Грищенко щодо перенесення другого туру виборів у період карантину суперечить Конституції України і порушує виборчі права громадян.


Солодка агітація: на Закарпатті «Батьківщина» роздавала пряники

На Закарпатті ОПОРА зафіксувала нестандартну агітацію однієї з партій: люди з партійною символікою ВО “Батьківщина” були помічені за ремонтом вулиці біля багатоповерхівки, також ОПОРА зафіксувала встановлення лавиць та роздавання пряників з логотипами цієї політсили.

20 жовтня 2020


Міжнародні спостережні місії СКУ та УККА зустрілися з представниками українських церков

Міжнародні спостережні місії Світового Конґресу Українців (СКУ) та Українського конґресового комітету Америки (УККА) продовжують свою роботу щодо спостереження за місцевими виборами в Україні та здійснили робочі онлайн-зустрічі із представниками українських церков. 

19 жовтня 2020

18 жовтня 2020

17 жовтня 2020

16 жовтня 2020


Поліція розслідує різке збільшення виборців в окремих ОТГ, рекорд зафіксували в Затоці

Національна поліція разом із ЦВК почала фіксувати факти втручання в роботу Єдиного реєстру виборців, коли в окремих територіальних громадах почала несподівано збільшуватися кількість виборців, факти такого незаконного втручання були припинені.


Керівник «інфекційки» Миколаєва вважає обшуки тиском на неї через участь у виборах

Керівник Миколаївського обласного центру лікування інфекційних захворювань Світлана Федорова розцінює обшуки в лікарні як політичний тиск на неї через рішення балотуватися до обласної ради від партії «Наш край».

15 жовтня 2020


«Продавці рейтингів»: в Україні нарахували понад 300 фейкових служб і піарників

Проєкт «Продавці рейтингів. База псевдосоціологів» від видання Texty.org.ua містить інформацію щодо понад 200 псевдосоціологів і 100 організацій, які упродовж останніх 25 років оприлюднювали сумнівні результати досліджень.


Міжнародна місія Координаційного ресурсного центру - серед спостерігачів за місцевими виборами в Україні

Центральна виборча комісія (ЦВК) акредитувала офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) на всі місцеві вибори в Україні, які заплановано провести 25 жовтня 2020 року.

14 жовтня 2020

13 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-