Вибори

29 липня 2021

27 липня 2021

26 липня 2021


Голосування ОРДЛО на виборах у Держдуму – у КВУ сказали, що може зробити Україна

МЗС України та інші відповідальні органи мають проводити активнішу політику щодо рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях до запланованих на вересень цього року виборів до Державної думи, можливо, скликати засідання ООН.

23 липня 2021


МЗС висловило протест через рішення окупантів залучити населення ОРДЛО до виборів у Держдуму Росії

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із схваленням Центральною виборчою комісією Російської Федерації рішення щодо залучення населення тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях України до запланованих на вересень цього року виборів до Державної думи Федеральних зборів РФ шляхом участі в електронному голосуванні.

22 липня 2021


Україна закликає ОБСЄ надати оцінку легітимності виборів у Держдуму з «голосуванням» ОРДЛО

Україна закликає Шведське головування в ОБСЄ, Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) і держави-учасниці ОБСЄ відреагувати на наміри Росії залучити мешканців ОРДЛО до голосування на виборах до Держдуми РФ.

19 липня 2021

15 липня 2021


Корнієнко вважає Авакова найкращою кандидатурою на посаду мера Харкова

Голова партії «Слуга народу» та перший заступник керівника фракції цієї політсили у Верховній Раді Олександр Корнієнко вважає Арсена Авакова, якого парламент звільнив з посади міністра внутрішніх справ, найкращою кандидатурою на посаду мера Харкова.

14 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021


Якщо Юрченко відмовиться від мандату, довибори можуть пройти у жовтні – Корнієнко

У разі негайної відмови позафракційного депутата Олександра Юрченка від мандату, ЦВК зможе призначити на жовтень довибори на 211-му окрузі (Голосіївський район, м. Київ), в якому обраний Юрченко.


Вибори у Молдові: партія Санду виграла з великим відривом

Центральна виборча комісія Молдови опрацювала 100% бюлетенів на дострокових парламентських виборах. Згідно з попередніми підрахунками, перемогла партія чинної президентки Маї Санду «Дія і солідарність» (PAS), яка набрала 52,80% голосів виборців.


У Молдові порахували понад 99% бюлетенів, перемагає партія Санду

Центральна виборча комісія Молдови опрацювала 99,53% виборчих бюлетенів на дострокових парламентських виборах. За попередніми підрахунками, лідирує партія чиного президента Маї Санду «Дія і солідарність» (PAS), яка набирає 52,51% голосів виборців.

11 липня 2021


Болгарія достроково обирає парламент

Громадяни Болгарії в цю неділю голосують на дострокових виборах після того, як на попередніх виборах у квітні був сформований парламент, який не зміг створити життєздатний коаліційний уряд.

08 липня 2021

07 липня 2021

06 липня 2021


Президентський рейтинг очолює Зеленський, парламентський - «Слуга народу»

Президентський рейтинг очолює нинішній глава держави Володимир Зеленський, який також перемагає у другому турі всіх найближчих потенційних опонентів, а парламентський - партія «Слуга народу».

05 липня 2021


ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів Координаційного ресурсного центру

Центральна виборча комісія України акредитувала офіційних спостерігачів від організації закордонних українців Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ), які здійснюють спостереження за всіма виборами в Україні.

03 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-