План на 2024 рік вже готовий, і він дасть результат цьогоріч - Умєров

План на 2024 рік вже готовий, і він дасть результат цьогоріч - Умєров

Відео
Укрінформ
Сили безпеки та оборони мають план на 2024 рік. Він потужний і дасть результат цього року.

Сили безпеки та оборони мають план на 2024 рік, він потужний і дасть результат уже цьогоріч.

Про це заявив міністр оборони Рустем Умєров під час форуму «Україна. Рік 2024», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Всі кажуть, що краще за наші дії говорять наші результати. Ми робимо все можливе і неможливе для того, щоб зробити прорив. План-2024 вже є. Ми публічно про нього не кажемо, а він потужний, він сильний, він дає не тільки надію, а й дасть результати в 2024 році. Тому ми працюємо разом зі всіма складовими Силами безпеки і оборони», - зазначив Умєров.

За його словами, Міноборони підготувало консолідований план потреб 2024 року. «Ми зібрали не тільки потреби ЗСУ, а всіх сил оборони - МВС, прикордонників, Нацгвардії, СБУ, ГУР та інших складових Сил безпеки і оборони для того, щоб мати те, що нам потрібно на полі бою. Це важливо для нашої внутрішньої кооперації, бо тепер ми чітко бачимо, у кого є які ресурси. Це важливо і для міжнародних партнерів», - наголосив міністр, додавши, що створюється «єдине вікно» спілкування з партнерами згідно з постановою КМУ.

Читайте також: Умєров: Війна Росії проти України - це перша війна дронів

Очільник МОУ зауважив, що Міноборони є органом формування потреби під час війни та інституцією, яка доводить цю потребу партнерам, веде облік, звітність для союзників.

Крім того, за словами міністра, створений український логістичний центр.

«Окрім синхронізації процесів у наданні військової допомоги, обліку, моніторингового контролю, ми налагоджуємо і логістичне постачання. До цього діяльність українського персоналу на міжнародному хабі партнерів ніяк нормативно не була врегульована, і це створювало низку фінансових, адміністративних і організаційних труднощів. Тепер вся робота щодо прийому і транспортування вантажів і робота переміщення українських військових за кордоном буде чітко скоординована», - запевнив міністр.

Джерело: МОУ

За його словами, також проводиться аудит структурних підрозділів Міноборони і ЗСУ. А наприкінці 2023 року розпочалося спільне інспектування кінцевого використання зброї. «Генеральна інспекція Міноборони активно співпрацює з генінспекцією Пентагону. Прозорість, звітність та тісна координація з нашими партнерами - дуже важливий пріоритет», - наголосив міністр.

Міністерство оборони також проводить постійні інспекції поставок продовольства, за останні місяці вже виявлено порушення на десятки мільйонів гривень. Триває спільна робота з правоохоронцями щодо виявлення корупційних схем у Силах оборони. У Міноборони створено систему закупівель за принципами НАТО. Вже працюють 2 агенції з летальних і нелетальних закупівель.

Умєров додав, що триває і робота над створенням фортифікаційних споруд. «Зараз ми обладнали більше ніж декілька тисяч опорних пунктів», - зазначив він.

Читайте також: Досвід України стане фундаментом створення нової світової архітектури безпеки - Умєров

Міністр запевнив, що робота над посиленням обороноспроможності України триватиме і надалі.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві проходить форум «Україна. Рік 2024». Основні його теми - досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки, робота оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-