Оборонний Комітет ВР підтримав продовження воєнного стану та мобілізації - Арахамія

Оборонний Комітет ВР підтримав продовження воєнного стану та мобілізації - Арахамія

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони в розвідки підтримав президентські законопроєкти щодо продовження в Україні строку дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації.

Про це член комітету, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

"Щойно наш комітет підтримав продовження строку дії воєнного стану та продовження строку проведення загальної мобілізації ще на 90 днів (проєкти законів № 10211 та 10212)", – зазначив він.

Арахамія уточнив, що після голосування в парламенті воєнний стан та загальна мобілізація в Україні будуть продовжені з 16 листопада 2023 року на 90 днів, тобто до 14 лютого 2024 року.

Читайте також: Данілов - про мобілізацію: ТЦК набирають людей постійно

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Того ж дня в державі було запроваджено воєнний стан та оголошено проведення загальної мобілізації – до 26 березня.

Згодом строк дії воєнного стану і проведення загальної мобілізації продовжувався парламентом до 25 квітня, 25 травня, 23 серпня, 21 листопада 2022 року, а також до 19 лютого, 20 травня, 18 серпня, 15 листопада 2023 року.

6 листопада Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти про затвердження його указів щодо продовження в Україні строку дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації ще на 90 діб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-