Мобілізація

26 червня 2019

15 квітня 2019

Окупанти на Донбасі готують "мобілізацію під прикриттям" - розвідка

Російське окупаційне командування під виглядом командно-штабного навчання з питань "територіальної оборони" планує приховано провести чергову “мобілізацію” на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

13 квітня 2019

04 лютого 2019

28 листопада 2018

Для резервістів першої черги проведуть збори - Генштаб

Мобілізація серед громадян наразі не проводитиметься, натомість відбудуться збори для резервістів першої черги, до числа яких належать чоловіки до 40 років, котрі пройшли відповідну підготовку і проживають на всій території України.

27 листопада 2018

Військові попередили про фейкові повідомлення щодо "мобілізації та облав"

Після прийняття рішення про введення в частині регіонів України воєнного стану на мобільні телефони громадян почали надходити провокативні повідомлення про початок в Україні мобілізації та облави працівників військкоматів у публічних місцях.

26 листопада 2018

10 вересня 2018

Від мобілізації пропонують звільнити ще одну категорію населення

У ВР зареєстровано урядовий законопроект №9046 «Про внесення зміни до статті 23 закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації громадян України, які працюють в міжнародних організаціях».

24 квітня 2018

28 березня 2018

Жителі Донбасу втікають від "мобілізації" окупантів – МОУ

Російське окупаційне командування продовжує формування мобілізаційного резерву для комплектування особовим складом частин і з’єднань т.зв. 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ за рахунок населення тимчасово окупованих територій сходу України.

15 лютого 2018

06 грудня 2017

Батьків дітей-інвалідів звільнили від мобілізації

Верховна Рада ухвалила закон, який надає право батькам дітей-інвалідів на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації або можливості проходити військову службу за місцем проживання, а також право на звільнення з військової служби.

17 серпня 2017

15 травня 2017

Бойовики "ЛНР" силоміць мобілізують ув'язнених

На Луганщині Служба безпеки заочно повідомила про підозру щодо участі у діяльності терористичної організації дев’ятьом ватажкам так званого «управління виконання покарань МВС ЛНР».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-