Данілов - про мобілізацію: ТЦК набирають людей постійно

Данілов - про мобілізацію: ТЦК набирають людей постійно

Укрінформ
Мобілізація в Україні відбувається складно, але ситуація не є катастрофічною. Територіальні центри комплектування постійно набирають людей.

Про це в ефірі Українського Радіо заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Він також зазначив: вирішувати, кого потрібно сьогодні набирати до лав ЗСУ — це прерогатива військових.

"На початку війни була велика хвиля людей, які пліч-о-пліч стали на захист нашої країни. Пройшло вже понад 618 днів після початку цієї війни, і процес іде. Ми жодного дня не зупиняли процес мобілізації наших громадян. У нас є центри комплектації, де працюють військові люди, які безпосередньо підпорядковані військовим. Вони призивають стільки людей для виконання обов'язків, скільки вважають за потрібне. Звичайно, питання складне, але це не значить, що воно настільки катастрофічне, що треба кричати "караул, все пропало", — зазначив Данілов.

Читайте також: Данілов закликав «не роздмухувати» тему можливого збільшення масштабів мобілізації

Секретар РНБО додав, що система набору вже налагоджена, а рішення, чи потрібна людина армії, приймають військові.

"Зараз люди, які приходять в центри комплектації, проходять медичну комісію. Після цього, якщо військові вважають, що така людина потрібна для армії, для захисту сил безпеки і оборони, обов'язково відбувається процес навчання. Тобто це вже налагоджена система. Це процес, який постійно рухається вперед".

Щодо того, хто сьогодні потрібен армії, то, за словами Данілова, "війна починає набирати інших обертів і переходить більше в інтелектуальну компоненту. Тож що стосується тих чи інших видів Збройних сил, це прерогатива військових, кого їм потрібно сьогодні набирати".

Читайте також: Правда Головкома Залужного: як оцінити та що додати?

Як повідомляв Укрінформ, раніше, коментуючи на уточнення журналістки питання, чому Президент України досі не підписав закон про зменшення призовного віку з 27 до 25 років, ухвалений Верховною Радою, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов відповів: «Дивіться, коли ви будете спілкуватися з Президентом… Я не належу до людей, які за Президента можуть давати ті чи інші відповіді».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-