Резніков: Антикремлівська коаліція складається вже з 54 країн

Резніков: Антикремлівська коаліція складається вже з 54 країн

Укрінформ
Антикремлівська коаліція налічує вже 54 країни, і міжнародні партнери України дуже рішуче налаштовані на нашу перемогу.

Про це міністр оборони Олексій Резніков сказав в інтерв’ю телеканалу FREEДОМ, передає Укрінформ.

“Річ у тому, що по суті антикремлівська коаліція вже складається з 54 країн. Стільки делегацій було під час зустрічі спочатку на полях “Рамштайну”, а оскільки це відбувалося в Брюсселі, то крім зустрічі в межах “Рамштайну” там ще була зустріч міністрів оборони країн НАТО. Це теж була велика зустріч, Україна була запрошена як гість на почесному місці. І ми продовжили нашу роботу”, - розповів він.

За словами міністра, партнери рішуче налаштовані на перемогу України та хочуть бути її співавторами. А для повної перемоги нашій країні потрібна західна зброя.

Читайте також: Наступний «Рамштайн» може пройти у середині березня — Резніков

“Якщо хтось думає, що є синдром втоми від України, від війни, то це не так. Наші партнери налаштовані дуже, дуже, підкреслюю, дуже рішуче. Налаштовані на нашу перемогу. Це абсолютно інші настрої, ніж рік тому, коли нам давали три дні на те, що впаде столиця, і три тижні максимум на те, що впаде вся країна, і що, ймовірно, десь там будуть якісь окремі бойові дії. Сьогодні всі вірять у перемогу України, всі бажають цієї перемоги. Тепер усі розуміють, дуже чітко бачать, що цю російську так звану “другу армію світу” дуже реалістично стримати і перемогти. Ми це довели всьому світу, і тому весь світ надихається героїзмом наших захисників і захисниць, цивільних, усіх українців. І вони хочуть бути співавторами нашої з вами перемоги”, - зазначив Резніков.

Очільник Міноборони запевнив, що під час засідань “Рамштайну” жодні політичні питання, зокрема й щодо перемовин із росією, не обговорюються.

Читайте також: Резніков про літаки для України: знаю, що це питання вже вирішене

“Від слова “зовсім”. Обговорюється допомога Україні зброєю, запуски військово-промислового комплексу, щоб вони виготовляли снаряди, зброю, поповнювали свої склади, щоб поліпшити наші спроможності, і всі розуміють, що нам потрібно йти в контрнаступ. Усі розуміють, що нам потрібно зупинити росіян, що нам потрібно звільнити тимчасово окуповані території. Тому я можу погодитися з паном Марком Міллі в частині, що росія не досягне своєї мети в Україні на полі бою. Тому що мета росії - знищення України, відновлення радянської російської імперії, поглинути Україну, білорусь, Литву, Латвію, Естонію, Польщу і відновлення Берлінської стіни. Ось цілі росії. Я впевнений, що ця мета для них є недосяжною, ми не дамо їм це зробити, і цивілізований світ нас у цьому підтримуватиме”, - резюмував Резніков.

Як повідомлялося, Резніков заявив, що питання стосовно того, що нашій державі потрібно для контрнаступу на фронті, зокрема, техніки, українська влада обговорює з партнерами системно. І вони розуміють важливість швидкості та часу.

Фото: edition.cnn.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-