Зустріч Рамштайн

22 березня 2023

15 березня 2023


Остін - про ситуацію в Бахмуті: Рішення щодо оборони приймає Зеленський

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що рішення по всіх питаннях щодо оборони Бахмута приймає українське керівництво, а справа США та інших країн – підтримати Україну в досягненні успіху на полі бою.


російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися - Президент

Немає такого терориста, який міг би нарощувати свій потенціал у протистоянні з вільним світом. росія не виняток - відчувається, що агресія рф наближається до моменту, коли вона може надірватися.


Генерал Міллі: Військові запаси рф швидко вичерпуються, солдати деморалізовані

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі заявив, що керівництво рф кидає у безглузді лобові атаки недоучених, погано керованих військових, які гинуть сотнями щодоби.


«Рамштайн»: Остін заявляє, що боротьба України за свободу перейшла у вирішальний момент

США та коаліція країні, які підтримують Україну у протистоянні масштабній агресії рф, перебувають у вирішальному моменті боротьби українців за свободу та демонструють єдність і рішучість.

13 березня 2023

04 березня 2023


Агресія росії проти України змушує уточнювати правове визначення геноциду – генпрокурор Естонії

У своїй агресії проти України російська федерація використовує мову ненависті та очевидні заклики до геноциду, але для майбутнього притягнення загарбників до відповідальності за їхні злочини, необхідно переглянути правове визначення самого терміну «геноцид».

24 лютого 2023

21 лютого 2023

20 лютого 2023

15 лютого 2023

14 лютого 2023


Антикремлівська коаліція зростає: Резніков почув важливе послання на зустрічі «Рамштайн»

Міністр оборони України Олексій Резніков, який сьогодні у Брюсселі взяв участь у зустрічі міністрів оборони країн НАТО та у роботі Контактної групи з оборони України під егідою США, висловив задоволення атмосферою 9-го Рамштайну, та солідарністю з Україною, яку висловили його учасники.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-