Битва за Україну. День тисяча триста шістдесятий
Загарбники масовано атакували Київ, 6 людей загинули. По РФ прилетіли «Довгі Нептуни» і сотні дронів: порт у Новоросійську зупинив експорт нафти
14 листопада 2025
Загарбники масовано атакували Київ, 6 людей загинули. По РФ прилетіли «Довгі Нептуни» і сотні дронів: порт у Новоросійську зупинив експорт нафти
Наступна зустріч Контактної групи з питань оборони України в форматі «Рамштайн» готується на 3 грудня.
16 жовтня 2025
Підсумки "Рамштайну-31"
Партнери мобілізують безпрецедентну фінансову підтримку через американську ініціативу PURL, готуючи Україну до зими та надсилаючи Кремлю однозначний сигнал
31 зустріч у форматі «Рамштайн» засвідчила, що підтримка міжнародних партнерів України залишається незмінною.
15 жовтня 2025
Варшава поки не приєдналася до ініціативи PURL із закупівлі зброї для України, але не виключає цього в майбутньому.
Велика Британія уважно вивчає можливість долучення до ініціативи НАТО PURL із придбання американської зброї для України, проте на цей момент вже надає Україні допомогу, частина якої є унікальною.
На сьогоднішньому засіданні Контактної групи з оборони України представники 19 країн формату «Рамштайн» висловили готовність надати Україні нові пакети військової допомоги.
На засіданні Контактної групи з оборони України було обговорено створення "Стіни дронів" в Україні, зокрема, виробництва більше дронів-перехоплювачів.
Підтримка України у боротьбі з російською агресією відповідає спільним інтересам країн-членів НАТО та інших демократій, адже результат війни матиме вплив, що простягатиметься за межі України.
Міністерство війни США готове долучитися до колективних зусиль НАТО щодо забезпечення миру в Україні, якщо найближчим часом не окреслиться шлях до встановлення миру, а тим часом ініціатива PURL є найкращим інструментом допомоги Україні.
Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус відкрив 31-ше засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» і пообіцяв подальшу допомогу, зокрема в галузі ППО.
02 жовтня 2025
Наступна зустріч Контактної групи з питань оборони України в форматі «Рамштайн» відбудеться у середу, 15 жовтня, у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.
10 вересня 2025
Після «Рамштайну» Україна має нові домовленості з міжнародними партнерами, які включають фінансування закупівлі американської зброї, розширення виробництва українських дронів та нові системи ППО.
Збройні сили Польщі заявили про акт агресії Росії та збиття кількох дронів. НАТО активувало статтю 4 Північноатлантичного договору за запитом Польщі
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський на 30-му засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» у форматі відеоконференцзв’язку закликав партнерів посилити українську протиповітряну та протиракетну оборону, а також надати засоби дальнього вогневого ураження.
На ювілейному Рамштайні все було, як треба, але вночі Кремль пішов ва-банк, перевіривши НАТО на міцність. Хід за Альянсом, ціна нерішучості зросла до максимуму
Під час засідання 30-ї зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" був отриманий важливий сигнал про те, що підтримка триватиме та ставатиме сильнішою.
Ефективність Контактної групи з питань оборони України вимагає впевненої підтримки США, тоді як Європі потрібно чітко визначити свої цілі на континенті.
09 вересня 2025
Міністр оборони України Денис Шмигаль у контексті 30-ї зустрічі Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн") назвав, які ініціативи для України критично важливо активно реалізувати.
Україна і Єврокомісія розпочали скринінгові зустрічі у Брюсселі. У російській Пензі виведена з ладу єдина система магістральних нафтопроводів. ГУР знищив російські системи ППО в окупованому Криму
Німеччина передає Україні 2 повні системи Patriot, перші пускові установки вже доставлені в Україну.
Міністр оборони України Денис Шмигаль скоординував порядок денний наступного засідання у форматі «Рамштайн» разом із британським і німецьким колегами Джоном Гілі та Борисом Пісторіусом.
Міністр оборони Денис Шмигаль прибув до Лондона на засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн".
08 вересня 2025
Ключовою метою участі України в черговій зустрічі у форматі «Рамштайн» стане посилення протиповітряної оборони.
03 вересня 2025
В Україну з візитом прибув міністр оборони Великої Британії Джон Гілі.
26 серпня 2025
Міністр оборони України Денис Шмигаль обговорив з начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом Ентоні Радакіном та головним маршалом авіації сером Річардом Найтаном нагальні потреби Сил оборони України.
13 серпня 2025
Міністр оборони Денис Шмигаль у телефонній розмові обговорив з міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі підготовку до наступної зустрічі у форматі "Рамштайн".
29 липня 2025
Міністр оборони України Денис Шмигаль під час розмови з міністром оборони ФРН Борисом Пісторіусом обговорив домовленості, досягнуті за підсумками чергової зустрічі у форматі "Рамштайн".
24 липня 2025
Міністр оборони України Денис Шмигаль і міністр оборони Норвегії Торе Сандвік обговорили результати зустрічі у форматі «Рамштайн».
реклама