Зустріч Рамштайн

22 вересня 2023

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Україна вже визволила понад 54% окупованої Росією території - Міллі

Росія зробила найбільшу за всі часи стратегічну помилку, коли вдерлася до України, де вже зросли покоління вільних та незалежних людей, які не зупиняться, поки не відновлять свободу та незалежність своєї країни.


Остін вважає найбільш необхідною зброєю для України засоби ППО

Україна просить у партнерів ту зброю, яку вважає для себе необхідною, зокрема, ракети, втім американське військове керівництво продовжує виходити з того, що найбільш необхідним є належне забезпеченнями засобами ППО.

18 вересня 2023

14 вересня 2023


Пентагон офіційно анонсував візит Остіна до Німеччини для проведення «Рамштайну-15»

Міністр оборони США Ллойд Остін і голова Обʼєднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі у понеділок вирушать до Німеччини для головування на засіданні Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

07 вересня 2023


У Пентагоні очікують перший контакт Остіна та Умєрова «дуже скоро»

У Міністерстві оборони США очікують, що перша телефонна розмова між главою Пентагону Ллойдом Остіном і призначеним недавно міністром оборони України Рустемом Умєровим відбудеться в найближчій перспективі.

31 серпня 2023

20 серпня 2023

14 серпня 2023

18 липня 2023

17 липня 2023


Новий «Рамштайн» зосередиться на забезпеченні контрнаступу України - Пентагон

Основним питанням зустрічі Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» стануть спільні зусилля для забезпечення ЗСУ всім необхідним у контрнаступі та звільнення територій.

12 липня 2023

07 липня 2023

15 червня 2023


Засідання Комісії Україна-НАТО: Резніков розповів про новий формат відносин з Альянсом

Засідання Комісії Україна-НАТО, яке відбулося сьогодні на рівні міністрів оборони, буде останнім, оскільки у майбутньому, як очікується, відносини між сторонами будуть виведені на новий формат, передбачений Радою Україна-НАТО.


Резніков про перспективи отримання F-16: «Пташкова» коаліція відбулася

Під час засідання Комісії НАТО-Україна були досягнуті конкретні зобов’язання союзників по Альянсу щодо організації спеціалізованого тренування для українських пілотів на літаках F-16, що відкриє шлях до майбутньої поставки цих літаків в Україну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-