Україні треба постачати й танки, й літаки, й далекобійну артилерію - Лінкявічюс

Україні треба постачати й танки, й літаки, й далекобійну артилерію - Лінкявічюс

Укрінформ
Україні потрібно звільнити свої землі, повернути вкрадене росіянами, тому Литві не потрібно обмежувати себе у допомозі Україні.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив литовський політик, міністр закордонних справ Литовської Республіки (2012-2020 рр.) Лінас Лінкявічюс, передає Укрінформ.

"За логікою, якщо очистити Україну від росії, як ми розуміємо, звільнити всі землі, всі вкрадені території, окуповані, анексовані - це було б закінченням війни. Усі це, звичайно, дуже добре розуміють. І шлях до цього - військова допомога, все вирішується на полі бою. До речі, тут є великі резерви, оскільки ми теж одні з тих, які весь час постійно говоримо, що не треба себе обмежувати в цій допомозі. Тому що дев’ять пакетів, скажімо, санкцій - це теж багато про що говорить, як багато цих пакетів, як усе-таки не вичерпано ще потенціал цього тиску", - зазначив Лінкявічюс.

За його словами, те ж саме можна сказати про озброєння.

Читайте також: Литва відправить в Україну 30 тисяч ліжок, які можна скласти за дві хвилини

"Весь час якісь обмеження, щоб наступальної зброї не було, про діаметр дії, скажімо, далекобійної артилерії. Тож тут можна багато про що міркувати. Ми одні з тих, хто каже, що потрібно постачати до України і танки, і літаки, і далекобійну артилерію, оскільки тут ідеться про те, що треба звільнити всю територію України. А як ви сказали, скажімо, звільнити від росії, можна по-різному висловлюватися, але суть цього не змінюється", - підкреслив політик.

Лінкявічюс також зауважив, що за темпами надання допомоги Україні видно, що в самій Литві потрібно збільшувати й обіг військової промисловості, додавши водночас, що посилення своєї оборони Литва планує в контексті НАТО.

Читайте також: Польща і Литва пропонують переглядати санкції проти рф раз на рік

Як повідомляв Укрінформ, раніше міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас заявив, що від початку російського вторгнення в Україну Литва надала нашій країні військової допомоги на €283 млн, наступного року ця сума зросте ще на €40 млн.

Фото: Delfi

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-