Армія буде в «броні»: Резніков каже, що у резерві - понад 200 тисяч бронежилетів і 100 тисяч шоломів

Армія буде в «броні»: Резніков каже, що у резерві - понад 200 тисяч бронежилетів і 100 тисяч шоломів

Укрінформ
Міноборони сформувало і вже пару місяців підтримує для армії резерв у вигляді понад 200 тис. бронежилетів і понад 100 тис. шоломів. Українські виробники бронезахисту змогли наростити потужності, тож наступного року військові будуть забезпечені бронежилетами та шоломами вітчизняного виробництва.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Станом на 17 листопада 2022 року Міністерство оборони не тільки забезпечило поточні потреби Збройних Сил України, але й сформувало і вже пару місяців підтримує для армії резерв у вигляді понад 200 тис. бронежилетів і понад 100 тис. шоломів.

Це при тому, що відбувається постійний рух – забезпечуються нові підрозділи, здійснюється заміна тощо. Резерв буде поступово зростати відповідно до запитів ЗСУ. На цей результат вже можна спиратися”, - зазначив міністр.

Він повідомив, що весною Міноборони зробило усе можливе, щоб українські виробники бронезахисту змогли зберегти і наростити виробничі потужності, тож вже наступного року Україна сама забезпечити потреби сил оборони у бронежилетах та шоломах.

Читайте також: Українська армія отримала достатньо зимової форми - Маляр

“Наступного року Україна буде здатна самостійно забезпечити усі потреби сил оборони у бронежилетах та шоломах. Імпорт за необхідності може стати точковим доповненням”, - заявив міністр, додавши, що шоломи і бронежилети українського виробництва, які відповідають 4 та 6 класу захисту за стандартами НАТО, повністю виробляються в Україні: від сталевих і керамічних плит до тканини, фурнітури, спеціальних ниток тощо.

Резніков також повідомив, що розроблено бронежилет спеціально для захисниць із врахуванням антропологічних особливостей, з засобами для перерозподілу навантаження тощо.

Читайте також: В Україні спростили процес випробування та прийняття військових зразків на озброєння

“Йому немає аналогів. Після завершення циклу випробувань він піде у війська”, - пообіцяв міністр.

Крім того, наразі тестується бронежилет 6 класу захисту з керамічними плитами і низкою новацій, які знижують навантаження на спину і дозволяють одним рухом швидко скинути захист. Він легкий і надійний. Ці продукти мають потенціал стати конкурентними на міжнародному ринку, впевнений міністр.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-