Бронежилет

16 січня 2021

27 жовтня 2020

20 жовтня 2020

14 серпня 2020

15 квітня 2020

10 лютого 2020

07 лютого 2020

17 грудня 2019

16 грудня 2019


У "ЄС" кажуть, що Порошенко вже вніс 19 мільйонів застави за генерала Марченка

Родина експрезидента Петра Порошенка внесла 19 мільйонів гривень застави за начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майора Дмитра Марченка.


Застава для генерала Марченка: на флешмобі зібрали мільйон, решту додасть Порошенко

Колишній президент Петро Порошенко надасть кошти на заставу за начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майора Дмитра Марченка.

12 грудня 2019


Ще одного фігуранта “справи бронежилетів” відпустили під домашній арешт

Апеляційний суд міста Києва змінив запобіжний захід фігуранту “справи бронежилетів”, начальнику управління контролю якості ГУ розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Михайлу Каморянському з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

11 грудня 2019


Фігуранта "справи бронежилетів" суд відпустив під домашній арешт

Апеляційний суд міста Києва змінив запобіжний захід першому заступнику начальника Головного управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України Сергію Почтаренку з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

09 грудня 2019

04 грудня 2019


Міноборони проводить власну перевірку бронежилетів “Корсар”

З метою удосконалення механізму контролю за якістю продукції, що надходить до підрозділів Збройних сил України, в оборонному відомстві створено Робочу групу, яка вивчає загальний стан організації закупівлі, постачання, обліку та зберігання продукції військового призначення.

28 листопада 2019


Суд зменшив заставу для фігуранта "справи бронежилетів" Марченка до 20 мільйонів

Київський апеляційний суд зменшив розмір застави до 20 млн грн для начальника Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майора Дмитра Марченка.


Справа бронежилетів: кілька депутатів готові взяти на поруки обвинувачуваних

Кілька народних депутатів заявили про готовність узяти на поруки генерал-майора ЗСУ Дмитра Марченка, двох його заступників та двох начальників, яких підозрюють у постачанні у війська неякісних бронежилетів.

27 листопада 2019


Справа бронежилетів: у ДБР розповіли про підозру власнику компанії-постачальника

Державне бюро розслідувань висунуло заступнику директора компанії-постачальника бронежилетів обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних cил України.

24 листопада 2019


Спецкомісія Міноборони провела додаткову перевірку бронежилетів "Корсар"

Створена Міністерством оборони для перевірки якості бронежилетів “Корсар” спецкомісія провела додаткове їх дослідження у лабораторії Центрального науково-дослідного інституту ЗСУ, результати якого засвідчили необхідність допрацювання технічних умов щодо цих засобів захисту.

23 листопада 2019

20 листопада 2019


Справа бронежилетів: суд відмовився відстороняти двох посадовців Міноборони

Двох працівників Міністерства оборони України — заступницю начальника управління Ольгу Капінос і першого заступника начальника Головного управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення ЗСУ Сергія Почтаренка — Печерський суд відмовився відстороняти від посад.

15 листопада 2019


П'ятого фігуранта “справи бронежилетів” заарештували, застава - понад 76 мільйонів

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід останньому фігуранту “справи бронежилетів” Михайлу Каморянському у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю застави у розмірі 76 млн 840 тис. грн.

13 листопада 2019

11 листопада 2019


Фігуранта "справи бронежилетів" арештували із заставою у 76 мільйонів

Печерський райсуд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 76 млн грн начальнику Головного управління Міністерства оборони, який фігурує у справі закупівлі неякісних бронежилетів.

06 листопада 2019

05 листопада 2019

17 липня 2019

11 липня 2019

10 липня 2019


У Міноборони заявляють, що ДБР сфабрикувало аудіо про браковані бронежилети

Аудіозапис розмов чиновників Міноборони, які начебто закуповували для армії неякісні бронежилети за завищеною ціною, є сфабрикованим. Монтаж аудіозапису здійснений ДБР та спрямований на дискредитацію Міноборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-