Радник Залужного відкинув можливість порушення Україною будь-якої угоди про зброю

Радник Залужного відкинув можливість порушення Україною будь-якої угоди про зброю

Укрінформ
Збройні сили України твердо об’єднані бажанням воювати та знищувати російську армію і не будуть перенаправляти в якесь інше місце передану їм зброю.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ветеран збройних сил США Ден Райс.

«З мого досвіду роботи з українськими військовими за останні три місяці я встановив, що ЗСУ твердо об’єднані бажанням воювати та знищувати російську армію. Я вважаю, що Україна є одним із найбільших союзників Сполучених Штатів, і я впевнений, що зброя, передана українським силам, не буде перенаправлена в якесь інше місце, і я не маю жодних побоювань, що українське керівництво порушить будь-яку угоду», - зазначив він.

Читайте також: Радник Залужного закликав відправити в Україну вдосталь артилерії, щоб вигнати росіян

Радник Залужного підкреслив, що Вашингтон вірить в український народ, його політичне та військове керівництво та в мужніх українських воїнів.

«І саме тому я постійно пишу про це та виступаю публічно в Сполучених Штатах, рекомендуючи негайно доставити Україні потрібну кількість зброї (а це значить, ще більше), щоб вигнати росіян з України та допомогти «Першій армії миру» відвоювати свою територію, людей, культуру і мир», - додав Райс.

Читайте також: російську армію слід визнати терористичною організацією – радник Залужного

Як повідомляв Укрінформ, речник ЄС Пітер Стано заявив, що у Європейського Союзу немає жодних підстав сумніватися у зобов’язаннях уряду України із належного використання та обліку зброї, яка надходить в Україну за сприяння ЄС для забезпечення її права на самооборону.

Читайте також: Ден Райс, спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Раніше у ряді західних ЗМІ з’явилися припущення про те, що НАТО і ЄС нібито занепокоєні контрабандою зброї з України. Обидві організації спростували такі твердження, які можуть бути наслідком кампанії дезінформації кремля проти України та проти країн Заходу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-