росія по всій країні розгортає пункти вербування на війну з Україною

росія по всій країні розгортає пункти вербування на війну з Україною

Укрінформ
росія використовує багато способів рекрутування на війну з Україною - через приватні військові компанії, створення патріотичних батальонів.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передає Укрінформ.

"На сьогодні рф використовує різні способи найманства, рекрутування. Дуже активно останнім часом почали залучати приватну військову компанію, та ж сама "Вагнер", "Ліга", розгорнули пункти вербування по всій російській федерації. Почали такий новий механізм, як створення так званих патріотичних національних батальонів, при чому по всій території російської федерації. В тій же самій Костромі, Оренбурзі, де формуються ці стрілецькі батальйони та направляються на нашу територію. Таким чином ресурси виснажуються і приходить розуміння, що рано чи пізно доведеться оголошувати мобілізацію, для того, щоб підтримувати той темп наступу, який зараз хоче зберегти російська федерація", - сказав Скібіцький.

За його словами, зараз попри намагання російської влади приховати втрати у війні з Україною, інформація про це поширюється, кількість загиблих та поранених, які повертаються в російську федерацію, зростає.

Окрім цього, існує дефіцит військових спеціалістів по різних напрямках, таких як механіки, артилеристи, водії, і якість сформованих підрозділів низька.

"Інформація шириться, вони це розуміють, в дуже багатьох випадках зараз ці підрозділи , які формуються, вони зовсім іншого гатунку, тому що, по перше, не вистачає спеціальностей, які найбільш дефіцитні - механіки, водії, навідники, артилеристи. І по друге, вони розуміють, що гроші, які їм обіцяли, це зараз не головне. Тому що в багатьох випадках ті виплати, які їм обіцялися, не виплачуються. Таким чином поступово до свідомості російських військовослужбовців доходить той факт, що це війна, і можна загинути", - сказав Скібіцький.

Він також частково підтвердив інформацію, що в ПВК "Вагнер" вербують ув'язненних. "Насамперед підтверджується, що проходить рекрутування в підрозділи збройних сил російської федерації з усіх регіонів і з усіх можливих місць, в тому числі і з місць позбавлення волі. Але необхідно відзначити, що це не просто так: формуються підрозділи, і в багатьох випадках вони направляються в найгарячіші точки, і це вже прораховується російським командуванням, що більшість з них буде знищена. І відповідно, ніякої відповідальності держава, а тим паче міністерство оборони російської федерації за їх смерть нести не буде", - сказав Скібіцький.

Читайте також: У кремлі намагаються віднайти нові прийоми вербування росіян

Також, за його словами, за таких найманців не виплачуватимуть і компенсації. Тобто вони будуть звичайним гарматним м'ясом, яке використовують для продовження війни.

Як повідомляв Укрінформ, за даними ГУ розвідки Міністерства оборони України, російські офіцери не бажають їхати на війну в Україну, а генерали терміново переводять родичів на «безпечнішу» службу в Сирії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-