Російські військові

03 жовтня 2019

Безпековий форум у Варшаві: Україна надала докази діяльності військ РФ на Донбасі

Представники міністерства оборони України поінформували західних союзників під час Варшавського безпекового форуму про актуальну ситуацію в зоні проведення Операції Об’єднаних сил (ООС) і роль у цьому Росії та її окупаційних сил.

01 жовтня 2019

26 вересня 2019

Україна закликала в ОБСЄ відреагувати на російські дивізії біля кордону

Міжнародне співтовариство має відреагувати на формування Росією біля кордону з Україною трьох військових з’єднань дивізійного рівня, що може свідчити про підготовку до наступальних операцій проти України.

24 вересня 2019

Армія РФ готується до масштабних навчань на Донбасі — розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ розпочало підготовку до чергового етапу посилення бойових спроможностей російсько-окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

18 вересня 2019

РФ готує "елітних диверсантів" — перекидає на Донбас спецпризначенців

Командування РФ відправляє на окупований Донбас випускників військових вишів на офіцерські посади, а для підготовки диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар продовжують прибувати військовослужбовці з елітних підрозділів спецпризначення ЗС РФ.

12 вересня 2019

09 вересня 2019

08 вересня 2019

05 вересня 2019

03 вересня 2019

30 серпня 2019

Окупанти на Донбасі посилюють бойову підготовку військ - розвідка

За повідомленням Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ продовжує нарощувати інтенсивність бойової підготовки російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-