Розвідка

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 травня 2024

18 травня 2024

17 травня 2024

16 травня 2024

15 травня 2024


Російські бомбардування знищують культурну спадщину України - британська розвідка

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російськими атаками було знищено і пошкоджено загалом більше 3000 об’єктів і закладів культури, а на відновлення всієї культурної спадщини знадобиться більше 3 млрд дол.

14 травня 2024

13 травня 2024


Російські легкі всюдиходи й мотоцикли більш вразливі до ураження FPV-дронами - британська розвідка

Британська розвідка відзначила все частіше використання армією РФ легких всюдиходів та мотоциклів у військових цілях, зауваживши, що це має як певні переваги, так і недоліки.


Розвідка ідентифікувала понад 30 воєнних злочинців РФ, які б'ють ракетами по Україні

Головне управління розвідки Міноборони ідентифікувало особовий склад командування підрозділів 22-ї важкої бомбардувальної авіадивізії (вбад) командування дальньої авіації військово-повітряних сил військово-космічних сил ЗС РФ, причетних до ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України.

12 травня 2024

11 травня 2024


«Втрата» літаками РФ бомб на шляху до України свідчить про системну проблему - британська розвідка

У Росії фіксуються непоодинокі випадки, коли їхні літаки випадково гублять боєприписи на своїй території, коли летять атакувати цілі в Україні, що свідчить про системну проблему, яка створює проблему для цивільних.

10 травня 2024


Росія активізувала ІПСО, сектор безпеки і оборони переходить на «посилений режим» - ГУР

Увесь сектор безпеки і оборони працюватиме у посиленому режимі через активізацію російських ІПСО, розвідка радить громадянам бути наразі особливо уважним і довіряти лише офіційним джерелам.


Завдяки успішній операції вдалося вивести з окупованої території двох українських десантників - ГУР

Завдяки успішній операції ГУР спільно з МВС під назвою «Прапор» російський військовий вивів із окупованої території двох українських військовослужбовців десантно-штурмових військ.


ГУР повідомляє про активізацію ворожих ІПСО

Розвідка попереджає, що разом із загостренням обстановки на фронті противник посилює дестабілізаційні зусилля, спрямовані на розкол українського суспільства. Зокрема може використовувати для цього масові заходи, куди вкидає власні провокації.

09 травня 2024


РФ у квітні не досягла значних успіхів на сході попри велику кількість атак - розвідка Британії

У квітні російські атаки на сході України посилилися, збільшившись на 17 відсотків порівняно із березнем. Понад три чверті з них припали на ділянки фронту в районі Авдіївки, Часового Яру та Мар’їнки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-