Зеркаль

18 жовтня 2019

Зеркаль поговорила з новим послом Греції про підтримку суверенітету України

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль обговорила з новопризначеним послом Грецької Республіки в Україні Васіліосом Борновасом питання підтримки України та співпрацю.

22 серпня 2019

Предмет перемовин щодо врегулювання на Донбасі важливіший за формат діалогу - Зеркаль

Ідея залучення США і Великої Британії до "нормандського формату" не спрацює, якщо Україна спершу не визначиться щодо мети розширення і суті можливого діалогу залучених до нього лідерів.

Про звільнення моряків і політв'язнів з Путіним говорили і Макрон, і Трамп — Зеркаль

У Міністерстві закордонних справ розраховують, що міжнародні перемовини на вищому рівні щодо звільнення українських моряків і політв'язнів у Російській Федерації приведуть до їх повернення додому.

21 серпня 2019

15 серпня 2019

14 серпня 2019

Зеркаль пояснила, чому планує піти з МЗС

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції планує залишити МЗС після вирішення процедурних питань у Морському арбітражі ООН у справі захоплених українських моряків.

06 серпня 2019

У Путіна на Джонсона може бути "алергія" - Зеркаль

У разі залучення до процесу переговорів у нормандському форматі представників Великої Британії і США в спілкуванні президента РФ Володимира Путіна і прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона можуть виникнути труднощі, і навряд чи вони один одного почують.

19 липня 2019

Газовий контракт з РФ важливий, але населення навряд чи відчує його відсутність - Зеркаль

Питання укладення нового контракту щодо транзиту російського газу територією України важливе і стратегічно, і тактично, але якщо він не буде укладений до кінця року, населення країни навряд чи це відчує завдяки заповненню газосховищ.

17 липня 2019

Зеркаль: Продовження арешту для моряків - черговий постріл Росії собі в ногу

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль переконана, що тиск міжнародних партнерів України на РФ з вимогою звільнити військовополонених моряків без додаткових умов надалі лише зростатиме.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-