Вітренко

28 липня 2021

27 липня 2021


Нафтогаз міг отримати за квартал до 105 мільярдів збитку - Вітренко

У Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» тривають дискусії щодо фінансових результатів, відображених у звітності за перший квартал 2021 року. Йдеться про можливий збиток у майже 105 млрд грн.

26 липня 2021

24 липня 2021

22 липня 2021


Вітренко у Штатах розповів, як Росія вже зараз використовує газ у якості зброї

Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко під час візиту до Вашингтона поінформував американську сторону, що Росія просто зараз використовує газ як зброю, заблокувавши доступ європейських країн до української ГТС.


Вітренко не вірить в гарантії Німеччини щодо Nord Stream 2

Голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко прокоментував повідомлення про домовленості США і Німеччини щодо "Північного потоку-2", наголосивши, що третя сторона не може гарантувати транзит газу через територію України.

15 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021

07 липня 2021

05 липня 2021


Суд призупинив дію припису НАЗК про розірвання контракту з Вітренком

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) зупинив дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 1 липня на адресу наглядової ради НАК «Нафтогаз України» щодо припинення контракту з головою правління компанії Юрієм Вітренком.

02 липня 2021


Вітренко просить суд зупинити припис НАЗК про його звільнення

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко просить Окружний адміністративний суд міста Києва зупинити дію припису Національного агентства з питань запобігання корупції голові наглядової ради НАК "Нафтогаз України" Клер Споттісвуд з вимогою припинити з ним контракт.

01 липня 2021


Вітренко піде до суду через новий припис НАЗК

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко заявив, що припис Національного агентства з питань запобігання корупції щодо розірвання з ним контракту суперечить законодавству та буде оскаржений в суді.


НАЗК вимагає від голови наглядової ради Нафтогазу звільнити Вітренка

Національне агентство з питань запобігання корупції направило припис голові наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Клер Споттісвуд з вимогою припинити контракт з головою правління компанії Юрієм Вітренком.

26 червня 2021

18 червня 2021


Без транзиту газу через Україну підвищиться ризик повномасштабної агресії РФ - Вітренко

У разі введення в експлуатацію «Північного потоку-2», який спричинить зупинку або скорочення транзиту газу через Україну, підвищується ризик повномасштабної військової агресії з боку Росії.


Без транзиту газу через Україну підвищиться ризик повномасштабної агресії РФ - Вітренко

У разі введення в експлуатацію «Північного потоку-2», який спричинить зупинку або скорочення транзиту газу через Україну, підвищується ризик повномасштабної військової агресії з боку Росії.

16 червня 2021


Голова наглядової ради Нафтогазу ініціює відсторонення Вітренка і розірвання його контракту

Голова наглядової ради «Нафтогазу України» Клер Споттісвуд скликає позачергове засідання наглядової ради, щоб обговорити відсторонення Юрія Вітренка від виконання обов’язків голови правління компанії у зв’язку з приписом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про невідповідність його призначення Закону України «Про запобігання корупції».


НАЗК не виявило конфлікту інтересів під час призначення Вітренка у Нафтогаз

Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило ознак конфлікту інтересів під час призначення Юрія Вітренка на посаду голови правління Нафтогазу України, однак виявило інше порушення законодавства у сфері протидії корупції.

09 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-