Тімоті Снайдер

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 лютого 2024


Снайдер - про допомогу Києву: Якби США віддавали стільки ж ВВП, як Естонія, Україна давно б виграла

Історик Тімоті Снайдер відреагував на слова спікера Палати Представників США Майка Джонсона, який заявив, що "зараз не планує виносити на голосування законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню".

23 січня 2024

17 січня 2024


Якщо мільйони біженців не повернуться в Україну, це буде моральною перемогою Росії - Снайдер

Американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер вважає, що мета Росії - зменшити населення України, зробити його «якомога менш українським», розпорошити українців по світу.

21 листопада 2023

02 листопада 2023


Ізраїльський конфлікт, на відміну від війни в Україні, має політичне рішення - Снайдер

Протистояння в Газі, очевидно, завершиться швидким політичним рішенням, тоді як у війні між Росією та Україною хтось має перемогти, а хтось програти, вважає американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер.

10 вересня 2023

08 вересня 2023

09 червня 2023


Своєю брехнею росіяни визнали, що самі підірвали Каховську ГЕС - професор Снайдер

Американський історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер виявив особливості брехні російських пропагандистів про підрив греблі Каховської ГЕС, які доводять винуватість Росії.

25 березня 2023


Професор Снайдер зустрівся зі солдатом, який в окопі читав його книгу

Історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер зустрівся в Українському католицькому університеті з Олександром Ширшиним, який читав його книгу The Road to Unfreedom в окопі та провів лекцію для студентів та викладачів УКУ.

22 березня 2023

14 березня 2023


Історик Снайдер на Радбезі ООН потролив небензю

Історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер під час засідання Радбезу ООН відіслав постійного представника росії при ООН василя небензю, який висловив сумніви в аргументації ученого щодо імперської політики москви, до офіційного вебсайту президента рф.

11 лютого 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-