Спартц

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

05 червня 2024


У США Комісія з питань етики розслідує поведінку конгресвумен з України Спартц

Комітет з питань етики Палати представників Конгресу США розпочав збирати матеріали, щоб почати офіційне розслідування щодо поведінки конгресвумен українського походження Вікторії Спартц.

17 квітня 2024

03 серпня 2022


«Фактора Спартц» у відносинах України та США немає - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прогнозує, що американська конгресвумен українського походження Вікторія Спартц виступатиме з новими політичними заявами, однак українська дипломатія має намір реагувати лише на ті, які викривлюють реальність.

30 липня 2022


МЗС України розкритикувало слова Спартц про зернову домовленість

Спроба американської конгресвумен українського походження Вікторії Спартц підірвати зернову домовленість своєю заявою завдасть нищівного удару по українським фермерам і економіці та підірве глобальну продовольчу безпеку.


Спартц закликала ООН розгорнути кораблі в Чорному морі для забезпечення гумкоридорів

Американська конгресвумен українського походження Вікторія Спартц закликала ООН призупинити «зернову угоду», допоки не буде гарантована краща безпека для України, а також відправити в Чорне море кораблі для забезпечення роботи гумкоридорів.

19 липня 2022


Єрмак каже, що заяви Спартц не набули розголосу в США

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запевняє, що заяви членкині Палати представників США Вікторії Спартц щодо необхідності перевірки його можливих зв’язків із російською федерацією та контролю за наданою Україні зброєю не вплинули на комунікацію з міжнародними партнерами і не набули розголосу у Штатах.

18 липня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-