Шкідливі викиди

15 квітня 2019

24 жовтня 2018

ЄС не вдалось зменшити викиди СО2 та перейти на "зелену" енергію - суд

Зусилля Євросоюзу із запровадження технологій вилучення та складування відходів двоокису  вуглецю, а також впровадження інноваційних технологій у сфері поновлювальної енергетики, які ЄС здійснював впродовж 2008-2017 років, зазнали невдачі.

02 жовтня 2018

18 вересня 2018

16 вересня 2018

14 вересня 2018

12 вересня 2018

10 вересня 2018

Викиди на “Титані”: медики оглядають усіх, хто в’їжджає з окупованого Криму

На КПВВ «Чаплинка» та «Каланчак» цілодобово чергують бригади екстреної медичної допомоги, медики яких оглядають усіх громадян, які в’їжджають на підконтрольні Україні території з окупованої АР Крим.

09 вересня 2018

Викиди на "Титані": на оздоровлення вивезли півтисячі жителів Херсонщини

На Херсонщині із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться в зоні небезпечного впливу виробничої діяльності заводу "Титан", станом на вечір суботи, вивезли на реабілітацію майже 530 дітей і дорослих.

08 вересня 2018

Шкідливі викиди Криму: у 23 осіб на Херсонщині ускладнене дихання і висип

В Чаплинському та Каланчацькому районах Херсонщини, які розташовані найближче до окупованого Криму, де стався викид шкідливих речовин, до лікарів через погіршення самопочуття звернулося 23 особи, серед яких 10 дітей.

06 вересня 2018

Хімзабруднення в окупованому Криму: Україна виставить на адмінмежі “швидкі”

На межі з окупованим Кримом чергують машини “швидкої допомоги”, аби допомагати жителям півострова, які опинились у зоні хімічного забруднення, а сьогодні ввечері мають бути розгорнуті намети ДСНС.

Урядова комісія назвала ймовірні причини викидів на кримському "Титані"

Шкідливі викиди в атмосферу на заводі "Титан" можуть бути спричинені або людським фактором і корпоративним конфліктом на підприємстві, або ж солоними підземними водами, які використовують для виробничих потреб заводу при дефіциті прісної води.

04 вересня 2018

На Херсонщині питна вода перенасичена хлоридами через "Кримський Титан"

На Херсонщині у селі Першокостянтинівка Чаплинського району - у зоні впливу діяльності розташованого в окупованому Росією Криму заводу "Кримський Титан" - питна вода за вмістом хлоридів та загальній жорсткості значно перевищує норми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-