Саміт Україна-ЄС

19 липня 2021

28 квітня 2021

24 жовтня 2020


Представниця Єврокомісії вважає, що саміт ЄС-Україна був успішним

Той факт, що саміт ЄС-Україна, який відбувся 6 жовтня в Брюсселі, завершився без «проривних» рішень, варто сприймати зі знаком «плюс», тому що це є свідченням зрілості двосторонніх відносин, що вийшли на рівень хай технократичної, але дуже конкретної співпраці.


Саміт Україна-ЄС приніс нову енергетику у двосторонні відносини – Стефанішина

Саміт Україна-ЄС, який відбувся у Брюсселі 6 жовтня, дозволив Україні погодити низку нових важливих політичних рішень з Євросоюзом, що свідчить про нову енергетику у двосторонніх відносинах.

22 жовтня 2020

07 жовтня 2020

06 жовтня 2020


ЄС закликав Україну прискорити судові реформи та посилити боротьбу з корупцією

Визнаючи прогрес, досягнутий Україною у реформах правової сфери, учасники 22-го саміту ЄС-Україна погодилися навколо необхідності прискорити реформи судової системи та посилити боротьбу з корупцією.


ЄС під час саміту у Брюсселі визнав європейські прагнення України

Лідери Європейського Союзу за підсумками саміту Україна-ЄС, який відбувся 6 жовтня в Брюсселі, підтвердили зобов’язання щодо зміцнення політичної асоціації та економічної інтеграції з Україною, визнали європейські прагнення України та привітали її європейський вибір.


У Брюсселі розпочався саміт ЄС-Україна

У Брюсселі розпочався 22-й саміт ЄС-Україна, який став першим «фізичним» двостороннім самітом між Євросоюзом і країною-партнером, що проводиться у Брюсселі з початку пандемії коронавірусу.


Президент - про очікування від саміту Україна-ЄС: Санкції проти РФ, вакцина та промисловий безвіз

Президент Володимир Зеленський вважає головними питаннями нинішнього саміту Україна-ЄС санкції проти Російської Федерації, участь у процесі розробки та виробництва вакцин проти коронавірусу й надання "промислового безвізу".

05 жовтня 2020


Президента Єврокомісії на саміті Україна-ЄС представлятиме Боррель

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн не зможе прийняти участь у саміті Україна-ЄС, який має відбутися у Брюсселі 6 жовтня внаслідок самоізоляції, тож під час зустрічі на вищому рівні її представлятиме високий представник ЄС/віце-президент Єврокомісії Жозеп Боррель.

26 вересня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-