Саміт Україна-ЄС

22 жовтня 2021

18 жовтня 2021

17 жовтня 2021

13 жовтня 2021

12 жовтня 2021


На Банковій Саміт Україна – ЄС назвали одним із найуспішніших за історію відносин

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква заявив, що 23-й Саміт Україна – ЄС став важливим етапом розвитку політичного діалогу та поглиблення інтеграції між нашою державою та Євросоюзом.


Спільна заява Саміту Україна – ЄС. Повний текст

Євросоюз підтвердив відданість зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС та непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності Української держави


Газова директива ЄС повністю поширюється на Nord Stream 2 - президентка Єврокомісії

Газова директива ЄС, яка встановлює європейські правила газового ринку для всіх трубопроводів, що входять на територію ЄС з третіх країн, зокрема у питаннях демонополізації та доступу третіх сторін до їх експлуатації, повною мірою поширюється на газопровід «Північний потік – 2».


Євросоюз та Україна посилять політичну та економічну співпрацю - саміт Україна-ЄС

Європейський Союз підтвердив відданість зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС та непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності Української держави.


Боррель і Кулеба обговорили в Києві погіршення ситуації на сході України

Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба перед Самітом Україна-ЄС обговорили погіршення безпекової ситуації на сході нашої країни.

04 жовтня 2021

28 вересня 2021


Стефанішина: У Брюсселі обговорили очікування від саміту Україна-ЄС

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час робочого візиту до Брюсселя обговорила з уповноваженими представниками європейських інституцій змістовну частину майбутнього саміту Україна-ЄС.


На Банковій розповіли, що хочуть закріпити у заяві саміту Україна-ЄС

Україна очікує, що спільна заява 23-го Саміту Україна-ЄС міститиме положення про визнання європейських прагнень і європейського вибору, подальшу інтеграцію до ринку Європейського Союзу та важливий політичний блок питань із підтримки суверенітету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-