Расмуссен

реклама

12 листопада 2023

17 жовтня 2023


Єрмак у розмові з Расмуссеном подякував за просування безпекових гарантій для України

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у розмові з колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом фог Расмуссеном подякував за просування ідеї надання гарантій безпеки для України.

12 липня 2023

26 червня 2023


У Вільнюсі Україна має отримати гарантії безпеки і сигнал про членство в НАТО - Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен зазначив, що на Вільнюському саміті НАТО Україна має отримати як гарантії безпеки, так і сигнал щодо перспектив членства в Альянсі.

23 червня 2023

21 червня 2023


У Вільнюсі Україна має отримати запрошення, або план вступу до НАТО - Расмуссен

Північноатлантичний альянс має дійти консенсусу щодо запрошення України в НАТО вже під час саміту у Вільнюсі, однак, якщо цього не станеться, необхідно окреслити чіткий шлях набуття нею повноправного членства.

15 червня 2023

08 червня 2023

25 травня 2023


Єрмак і Расмуссен обговорили питання безпекових гарантій для України

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову з колишнім генсеком НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном, який є співкоординатором Міжнародної експертної групи з розробки рекомендацій щодо безпекових гарантій для України.

16 травня 2023

15 травня 2023


Застосування росією ядерної зброї стане кінцем «ери путіна» - Расмуссен

Якщо володимир путін наважиться застосувати ядерну зброю під час війни проти України, відповідь з боку союзників по НАТО буде нищівною як для збройних сил російської федерації, так і для нього самого.


Расмуссен: Ми маємо зробити так, щоб Україна виграла війну

Засновник Фундації “Альянс демократій”, колишній генсек НАТО Андерс фог Расмуссен заявив, що Україна має виграти війну, оскільки привласнення росією територій створить небезпечний прецедент, яким може скористатися Китай.

01 лютого 2023


путін знає, що для росії «вікно можливостей» на полі бою закривається - Расмуссен

Останні рішення «Рамштайну» змінюють ситуацію на полі бою та водночас змушують рф збільшувати воєнний тиск на Україну до прибуття важкої західної техніки, після чого «вікно можливостей» для російських військ закриється.

30 вересня 2022

13 вересня 2022


Безпекові гарантії для України: Зеленському презентували рекомендації групи Єрмака-Расмуссена

Президент Володимир Зеленський провів зустріч зі співголовами Міжнародної робочої групи з питань безпекових гарантій для України – керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком і колишнім Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном.


Расмуссен обіцяє просувати майбутній Київський безпековий документ у «важливих столицях»

Колишній генеральний секретар НАТО, прем'єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен заявив про готовність просувати майбутній Київський безпековий документ у столицях потенційних країн-гарантів.


Київський безпековий договір не буде повторенням Будапештського меморандуму - Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО і прем'єр-міністр Данії Андерс Фог Расмуссен заявив, що майбутній Київський безпековий договір матиме три важливі відмінності від Будапештського меморандуму, який виявився недієвим.

23 липня 2022


Модель безпекових гарантій буде адаптованою до конкретних потреб України - Расмуссен

Міжнародна робоча група під співголовуванням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака та колишнього генерального секретаря НАТО Андерса Фога Расмуссена обговорила проєкт плану рекомендацій щодо майбутніх гарантій безпеки для України.

01 липня 2022


Зеленський у Києві зустрівся з Расмуссеном

Президент Володимир Зеленський зустрівся з колишнім генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном і подякував йому за долучення до напрацювання проєкту гарантій безпеки для України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-