Психолог

19 серпня 2022


Зеленська обговорила Програму психічного здоров’я на Міжвідомчій координаційній раді

Перша леді України Олена Зеленська обговорила створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки з представниками міністерств відомств, міжнародних організацій, експертів на Міжвідомчій координаційній раді.

17 серпня 2022

14 серпня 2022


Для регіонів підготували майже 70 фахівців з надання психологічної допомоги дітям

У рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки спільно з організацією Save The Children проведено підготовку 69 тренерів з питань першої психологічної допомоги дітям.

12 серпня 2022

11 серпня 2022

09 серпня 2022


Стартувало навчання для психологів МВС щодо допомоги людям, які пережили сильний стрес

У рамках Національної програми психічного здоров‘я та психосоціальної підтримки, ініційованої першою леді Оленою Зеленською, у вівторок стартувало навчання для психологів МВС щодо основ самодопомоги та допомоги людям, які пережили сильну стресову подію у кризових ситуаціях.

31 липня 2022


У Києві Червоний Хрест влаштував день психологічного розвантаження для дітей і дорослих

Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України провела в столичному парку "Наталка" соціально-інформативний захід психологічного розвантаження для дітей і дорослих Kids day Redcross.

30 липня 2022

29 липня 2022


ЮНІСЕФ запускає психологічні консультації для дітей та батьків

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із всеукраїнським громадським центром «Волонтер» і за підтримки МОН запустили індивідуальні консультації для дітей, батьків і опікунів у межах проєкту психологічної підтримки «Поруч».


В Україні запрацює ще 70 мобільних бригад психологічної допомоги жертвам насильства

Фонд народонаселення ООН цього тижня запустить ще 70 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства у різних регіонах. Таким чином, їх загальна кількість досягне 100 бригад.

26 липня 2022

15 липня 2022

14 липня 2022

12 липня 2022

23 червня 2022

18 червня 2022

17 червня 2022

13 червня 2022


Травма війни виліковна: Зеленська подякувала ізраїльським психологам за навчання

Дружина Президента Олена Зеленська висловила вдячність ізраїльським фахівцям із психічного здоров’я, які навчатимуть українських психотерапевтів долати травму від російського вторгнення.

06 червня 2022

31 травня 2022


Зеленська обговорила із королевою Бельгії Національну програму психічного здоров’я

Дружина Президента Олена Зеленська обговорила з Її Королівською Величністю Королевою бельгійців Матильдою, яка є є професійним психологом, українську програму психічного здоров’я для постраждалих від війни в Україні.

24 травня 2022


В Охматдиті планують надавати психологічну допомогу постраждалим від війни родинам

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» та громадська організація «Центр соціального лідерства” підписали меморандум про співпрацю з метою розширення надання екстреної психологічної допомоги батькам з дітьми від 0-6 років.

23 травня 2022


Зеленська закликала ВООЗ долучитися до програми психологічної допомоги постраждалим від війни в Україні

Дружина Президента Олена Зеленська закликала членів Всесвітньої організації охорони здоров’я проводити спільну програму з надання психологічної допомоги постраждалим від війни в Україні.


Зеленська опублікувала поради про допомогу людині з ознаками дезорієнтованості та психоневрологічного розладу

Дружина Президента Олена Зеленська опублікувала поради, як допомогти людині з ознаками дезорієнтованості, психоневрологічного розладу, що можуть виникнути через шок.

21 травня 2022


Олена Зеленська започатковує Національну програму психологічного здоров’я українців

Війна завдає непоправного впливу психічному здоров’ю українців, тож вже зараз система охорони здоров’я повинна готуватись до надання допомоги. Наразі в Україні розпочинається великий проєкт - Національна програма психологічного здоров’я українців.

18 травня 2022


У Львові для підлітків-переселенців організовують групи психологічної підтримки

Проєкт «ПОРУЧ», створений Міністерством освіти і науки України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), організовує на базі Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки психологічні зустрічі для підлітків, які були вимушені залишити свій дім через війну.

12 травня 2022

08 травня 2022


МОЗ забезпечить психологічною допомогою постраждалих від війни українців

Кабінет Міністрів ухвалив постанову про утворення міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф.

07 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-