Південно-Китайське море

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 травня 2024


Філіппіни посилять охорону своєї економічної зони в Південнокитайському морі для протидії Китаю

Уряд Філіппін посилить моніторинг і охорону рифів, мілин та островів у своїй виключній економічній зоні в Південнокитайському морі, де виявлено ознаки активізації Китаєм меліоративних робіт і підготовки будівництва штучних островів.

12 квітня 2024


США, Японія і Філіппіни протидіятимуть Китаю в Індійсько-Тихоокеанському регіоні - Kyodo

Лідери Сполучених Штатів, Японії та Філіппін на тристоронньому саміті в Вашингтоні домовились розвивати оборонне та економічне співробітництво, спрямоване на протидію амбіціям Китаю в Індійсько-Тихоокеанському регіоні.

07 квітня 2024

02 квітня 2024


Філіппіни посилять військові і дипломатичні засоби у відповідь на дії Китаю

Контрзаходи Філіппін у відповідь на поведінку Китаю в Південнокитайському морі передбачають зміцнення оборонного потенціалу спільно із союзниками і використання всіх дипломатичних заходів для вирішення суперечок.

19 березня 2024

05 березня 2024


Сутичка в морі: Китай заблокував кораблі Філіппін і застосував водомети

Під час чергового протистояння в спірному районі Південнокитайського моря у вівторок зіткнулися кораблі берегової охорони Китаю та Філіппін, в результаті чого отримали поранення чотири філіппінські моряки.

04 березня 2024


Філіппіни обіцяють дати відсіч Китаю, якщо їх морські інтереси ігноруватимуть

Президент Філіппін Фердинанд Маркос-молодший заявив, що його країна співпрацюватиме з Китаєм для врегулювання питань спірних ділянок Південнокитайського моря, але даватиме відсіч, якщо її суверенітет і морські права ігноруватимуться.

14 грудня 2023

03 грудня 2023


Філіппіни вивели кораблі для моніторингу човнів КНР у Південнокитайському морі

Берегова охорона Філіппін розмістила в Південнокитайському морі два своїх судна для спостереження за триваючим збільшенням кількості кораблів морської озброєної міліції Китаю на одному з рифів у філіппінській виключній економічній зоні (ВЕЗ).

21 листопада 2023


Філіппіни пропонують розробити правила поведінки в Південнокитайському морі без участі КНР

Філіппіни звернулися до сусідніх Малайзії та В’єтнаму з пропозицією обговорити розробку власного кодексу поведінки в Південнокитайському морі, оскільки укладення ширшої регіональної угоди з Китаєм впродовж багатьох років залишається без прогресу.

03 листопада 2023

26 серпня 2023

03 липня 2023

24 червня 2023


Штати направили авіаносець до В’єтнаму на тлі посилення напруженості у відносинах із Китаєм

Сполучені Штати направили атомний авіаносець USS Ronald Reagan до В’єтнаму для демонстрації підтримки цієї країни на тлі посилення територіальних суперечок між Ханоєм і Пекіном у Південно-Китайському морі.

29 квітня 2023


Інцидент у Південно-Китайському морі: Пекін вважає провокацією дії філіппінського судна

Китай вважає інцидент у Південно-Китайському морі, де судно берегової охорони Філіппін із журналістами на борту мало не зіткнулося з китайським кораблем, навмисною провокацією з метою проведення інформаційної кампанії у ЗМІ зі звинуваченнями на адресу Китаю. 

28 квітня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-