Ніколенко

20 травня 2022

18 травня 2022

04 квітня 2022


Орбан мав би бути вдячним Україні, що реальність війни не досягла кордонів Угорщини - МЗС

Україна розраховує, що новий уряд Угорщини перегляне свій підхід щодо допомоги нашій країні, аби він відповідав нинішнім реаліям, рівню безпекової загрози з боку росії та рівню звірств російської армії.

27 березня 2022


Фейкові «референдуми» на тимчасово окупованих територіях України юридично нікчемні – МЗС

Будь-які фейкові "референдуми" на тимчасово окупованих територіях не матимуть правових наслідків, жодна країна світу не визнає насильницьку зміну міжнародно визнаних кордонів України.

01 березня 2022


Військову допомогу Україні надають п’ять країн попри власну політику щодо озброєнь – МЗС

Фінляндія, Швеція, Норвегія, Люксембург та Австрія надають Україні військову допомогу для захисту від російських агресорів попри нейтральний статус або особливості внутрішньої політики щодо постачання озброєнь.

13 лютого 2022


Пасажирів рейсу SkyUp із Кишинева до Києва доставлять чотирма автобусами

Посольство України в Молодові надає консульську допомогу пасажирам літака української авіакомпанії SkyUp, який здійснював рейс за маршрутом Мадейра-Київ, але був змушений здійснити екстрену посадку в аеропорту Кишинева.

01 лютого 2022

28 січня 2022


У МЗС назвали надуманими судженнями слова Сійярто про «утиски» нацменшин

Міністерство закордонних справ України категорично відкинуло твердження міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто про існування в Україні політики порушення прав національних меншин.

13 січня 2022


Українські дипломати працюють над поновленням рейсів Алмати - Київ

Українські дипломати працюють з авіаперевізником над якнайшвидшим відновленням рейсів Алмати – Київ і надають нашим співвітчизникам необхідну консульську підтримку та допомагають у вирішенні побутових питань.

14 грудня 2021


«Димова завіса»: У МЗС пояснили, чому Росія запустила фейк про українських дипломатів у Лівані

Фейк про роботу посольства України в Лівані, який запустило МЗС РФ, має на меті створити димову завісу на тлі розгортання справи про контрабанду кокаїну російськими дипломатами.

01 листопада 2021

04 жовтня 2021

27 вересня 2021


Білорусь перетворюється на військову базу Росії – МЗС відповіло на слова Лукашенка про Україну

Олександр Лукашенко засвоїв шаблони російської пропагандистської риторики щодо загроз з боку країн Заходу та України і просторікує про примарні американські бази та табори бойовиків в Україні.

13 вересня 2021

31 серпня 2021


Троє українців, які постраждали під час сходження на Казбек, евакуйовані та в безпеці - МЗС

Посольство України в Грузії встановило контакт із трьома українцями, які потрапили під лавину на горі Казбек, наразі всі вони перебувають у безпечному місці й готуються до повернення в Україну.

13 серпня 2021


Фірмою, яка організовувала тури в Абхазію, займуться правоохоронці - МЗС

У Міністерстві закордонних справ отримали ноту посольства Грузії в Україні щодо організації турів до окупованої Абхазії українською турфірмою «Кулуар» і вважають таку її діяльність абсолютно неприйнятною.

12 серпня 2021


У МЗС прокоментували «стурбованість» Росії безпековою ситуацією на сході України

Російська Федерація відчайдушно намагається перекласти відповідальність "із хворої голови на здорову", дедалі частіше підміняючи сумлінне виконання взятих на себе мирних зобов’язань галасливими політичними заявами.

27 червня 2021


МЗС: Російська паспортизація - випробуваний засіб поширення «русского мира»

У МЗС назвали видачу російських паспортів на тимчасово окупованих територіях України випробуваним засобом поширення шовіністичної ідеології «русского мира» та закликали Росію почати виконувати взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських домовленостей і Нормандського формату.

15 травня 2021

11 квітня 2021

22 січня 2021

15 липня 2020

28 травня 2020


Росія шантажує ООН припиненням вогню в обмін на скасування санкцій

Російська делегація в ООН в середу фактично шантажувала міжнародну спільноту, заявивши, що глобальне припинення вогню (в тому числі з боку російських сил на Донбасі) залежить від скасування міжнародних санкцій.

03 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-