Немчінов

23 вересня 2020


Уряд спростив подання звітів до міністерств – Немчінов

Уряд схвалив постанову "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України", яким спростив подання звітів міністерствам та центральним органам виконавчої влади від місцевих державних адміністрацій.

22 вересня 2020

21 вересня 2020


Закладених у бюджет-2021 грошей на створення директоратів вистачить лише на зарплати – Немчінов

У проєкт Державного бюджету на 2021 рік закладено 467 млн грн на створення у межах реформи державної служби директоратів та оплату праці тих, хто працюватиме там, але цього вистачить тільки на зарплати.

18 вересня 2020


Немчінов обговорив із послом КНР прокат китайських фільмів та їх дубляж українською

Міністр Кабміну Олег Немчінов обговорив із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжун можливість прокату китайських фільмів та дублювання їх українською мовою, зокрема, і на стрімінгових сервісах.

17 вересня 2020

15 вересня 2020

14 вересня 2020

12 вересня 2020

11 вересня 2020


Немчінов обговорив з головою правління групи CARIS питання українсько-корейської співпраці

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немічнов обговорив з мажоритарним акціонером, головою правління групи CARIS Ю Чхолем питання українсько-корейської співпраці та реалізацію Меморандуму між CARIS та Державним підприємством "Південмаш".

10 вересня 2020


Новояворівська і Новороздільська ТЕЦ не в повному обсязі готуються до опалювального сезону - Немчінов

Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ не можуть почати повноцінну підготовку до опалювального сезону, оскільки майнові комплекси цих підприємств були передані в управління не в повному обсязі.

09 вересня 2020

07 вересня 2020


В Україні визначать необхідну кількість додаткових ліжко-місць для хворих на COVID-19

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила Міністерству охорони здоров’я разом із обласними та Київською міською держадміністраціями визначити необхідну кількість додаткових ліжко-місць у зв’язку зі збільшенням випадків захворювання на COVID-19.

04 вересня 2020


Немчінов повідомив, коли замінять керівництво АРМА

Виконувача обов’язки керівника Агентства з розшуку та менеджменту активів попередили про звільнення, якщо до наступної середи, 16 вересня, він не зможе виконати доручення Прем’єр-міністра та міністра Кабінету Міністрів щодо врегулювання питань, пов’язаних із забезпеченням належного функціонування Новояворівської та Новороздільської теплоелектроцентралей.

03 вересня 2020


Для хасидів планують встановити межі району паломництва – Немчінов

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні вирішила доручити встановити межі району проведення паломництва брацлавських хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана.

02 вересня 2020


На Олімпійському відтепер гратимуть два українські ФК і це позитив - Немчінов

Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов вважає позитивним те, що на НСК «Олімпійський», який належить державі, відтепер проводять свої матчі два українські футбольні клуби: «Динамо» та донецький «Шахтар».

31 серпня 2020

29 серпня 2020

27 серпня 2020

21 серпня 2020


Немчінов розповів, на що підуть €100 мільйонів польського кредиту

З виділених Польщею 100 млн євро за програмою «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні» 60 млн підуть на ремонт та облаштування доріг, 40 млн - на облаштування пунктів перетину на кордоні.


Немчінов на Львівщині ознайомився із ходом робіт на прикордонних автодорогах

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов на Львівщині ознайомився з ходом ремонтних робіт, які тривають на автомобільній дорозі Мостиська - Краковець, а також прикордонній трасі Яворів - Грушів.

20 серпня 2020

19 серпня 2020


Поліція перевірить, чому деякі міста не запроваджують "червоні" зони

Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій занепокоєна рішеннями окремих територіальних комісій, які всупереч постанові уряду не запроваджують ті чи інші зони щодо небезпеки поширення коронавірусу. 

18 серпня 2020


Немчінов розраховує на повернення до відкритих конкурсів на держслужбу в умовах карантину

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов розраховує на те, що навіть в умовах карантину вдасться повернутися до проведення відкритих та прозорих конкурсів на посади у держслужбі.

15 серпня 2020

13 серпня 2020

12 серпня 2020

07 серпня 2020


У Кабміні не виключають зміни обмежень для "червоної" та "помаранчевої" зон

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов не виключає, що уряд найближчим часом змінить низку карантинних обмежень для "червоної" та "помаранчевої" зон, зокрема, щоб не зупиняти роботу громадського транспорту.


Немчінов закликає мерів підготуватися до "бездистанційного" 1 вересня

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов закликав владу на місцях та у центрі якісно підготуватися та забезпечити з 1 вересня освітній процес у навчальних закладах, відійшовши від дистанційного навчання.

06 серпня 2020


Урядовий комітет не підтримав законопроєкт про рієлторську діяльність — Немчінов

Профільний урядовий комітет не підтримав зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт про рієлторську діяльність, який передбачає, що відповідні послуги у сфері нерухомості можуть надавати лише професійні агенти та брокери.

05 серпня 2020


Уряд пропонуватиме Раді врегулювати доступ АРМА до інформації про арештовані активи

Кабмін на засіданні погодив та внесе на розгляд Верховної Ради проєкт закону про врегулювання питання автоматизованого доступу АРМА до джерел інформації про активи, що можуть бути арештовані.

04 серпня 2020

03 серпня 2020

30 липня 2020

29 липня 2020

22 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-