Немчінов зустрівся з міністром економіки Латвії – говорили про відбудову

Немчінов зустрівся з міністром економіки Латвії – говорили про відбудову

Фото
Укрінформ
Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов та міністр економіки Латвійської Республіки Ілзе Індріксоне обговорили подальшу співпрацю, зокрема участь Латвії у відбудові України.

Як передає Укрінформ із посилання на Урядовий портал, ця зустріч відбулася у понеділок у Києві.

«Радий вітати наших гостей в столиці незламної України. Ця зустріч, безумовно, зміцнить та продовжить подальший розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин між Україною та Латвією. Так, у березні в Ризі ми провели засідання міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва. Під час цього заходу відбулися плідні двосторонні зустрічі і бізнес-заходи, було визначено високий потенціал для розвитку двостороннього економічного співробітництва, особливо у сфері торгівлі, транспорту, енергетики, інвестицій. Українська сторона готова до реалізації двосторонніх домовленостей. Вважаю, що ця подія стала важливим етапом на шляху до пожвавлення торговельних та економічних відносин між нашими країнами», - сказав Немчінов.

Своєю чергою латвійська сторона запевнила, що готова і надалі підтримувати Україну в її боротьбі проти російського агресора та на шляху євроатлантичних процесів.

Читайте також: Немчінов обговорив з членами уряду Латвії питання відбудови України

«Під час 9-го засідання латвійсько-української міжурядової комісії, що відбулося цього року в Ризі, ми досягли низки важливих домовленостей у різних сферах, і зараз триває активна робота з реалізації цих домовленостей. Сьогодні ми обговорили питання участі Латвії у відбудові України та першочергові роботи, які потрібно виконати. План підтримки Латвії у відбудові Чернігова наразі передбачає перш за все забезпечення визначених базових потреб населення України. Ми вже брали активну участь у наданні підтримки цьому регіону у сфері енергетики, реконструкції житла в Ягідному та ремонту швейної компанії в місті Чернігові», - підкреслила Індріксоне.

Немчінов обговорив з міністром економіки Латвії подальшу співпрацю / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ

На зустрічі також були присутні Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, керівник представництва Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарс Межуліс, президент Торгово-промислової палати Латвії Айгарс Ростовскіс, генеральний директор Конфедерації роботодавців Латвії Каспарс Горкшс та голова правління Асоціації планувальників територій Латвії Ліна Дмітрієва. З української сторони до наради долучилися заступники державного секретаря Кабінету Міністрів України Олег Войтович та Ігор Яременко, а також виконавчий директор Урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Сергій Цівкач.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-