Кориневич

14 березня 2023


Посол з особливих доручень МЗС розповів, що потрібно для створення спецтрибуналу над росією

Для створення спеціального трибуналу щодо росії за злочин агресії проти України потрібно знайти не лише юридичне рішення, а й сформувати політичну волю наших партнерів бути учасниками цього процесу.

19 грудня 2022

08 грудня 2022

01 грудня 2022


Концепція створення спецтрибуналу отримала добрий рівень підтримки – Кориневич

Україна активно працює над тим, аби отримати підтримку якомога більшого числа партнерів, щоби заснувати спеціальний трибунал для притягнення вищого політичного керівництва рф до відповідальності за злочин агресії проти України.

23 вересня 2022


Воєнні злочини в Україні: дипломат назвав три варіанти створення трибуналу над рф

Посол з особливих доручень МЗС, агент України в Міжнародному суді ООН Антон Кориневич вважає, що трибунал – це єдиний механізм притягнення росії до відповідальності за скоєні в Україні злочини.

11 серпня 2022

20 квітня 2022


Примусова депортація українців до рф, окупованого Криму та ОРДЛО є воєнним злочином - Кориневич

Представник Президента України в АРК Антон Кориневич, заявив, що після нового етапу війни рф проти України, до воєнних злочинів країни-агресора додалася примусова депортація громадян із непідконтрольних Україні територій.

07 березня 2022

21 лютого 2022


Інформкампанія до Дня спротиву окупації Криму стартувала із журналіста Єсипенка

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим до Дня опору російської окупації півострова запустило інформаційну кампанію "Обличчя спротиву", яку відкриває арештований у Криму та засуджений на шість років позбавлення волі журналіст Владислав Єсипенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-