Кориневич

20 квітня 2022


Примусова депортація українців до рф, окупованого Криму та ОРДЛО є воєнним злочином - Кориневич

Представник Президента України в АРК Антон Кориневич, заявив, що після нового етапу війни рф проти України, до воєнних злочинів країни-агресора додалася примусова депортація громадян із непідконтрольних Україні територій.

07 березня 2022

21 лютого 2022


Інформкампанія до Дня спротиву окупації Криму стартувала із журналіста Єсипенка

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим до Дня опору російської окупації півострова запустило інформаційну кампанію "Обличчя спротиву", яку відкриває арештований у Криму та засуджений на шість років позбавлення волі журналіст Владислав Єсипенко.

31 січня 2022

18 грудня 2021


Кориневич розповів про служби із забезпечення діяльності Кримської платформи

У Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, яке з серпня стало національним офісом Кримської платформи, створено низку додаткових служб із забезпечення її діяльності.

22 листопада 2021


В Україні розробили пакет законопроєктів Кримської платформи - Кориневич

В Україні розроблено пакет законопроєктів Кримської платформи, серед яких - законопроєкт щодо адміністративної процедури документування фактів народження і смерті на тимчасово окупованій території АР Крим.

30 жовтня 2021

07 вересня 2021


Україна робить все можливе для звільнення Джелялова — представник Президента

Україна за підтримки міжнародних партнерів докладає всіх можливих зусиль у зв'язку з арештом першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова та чотирьох інших активістів в окупованому Росією Криму.

24 серпня 2021

22 серпня 2021

20 серпня 2021

09 серпня 2021

06 серпня 2021

30 липня 2021


На КПВВ із окупованим Кримом вже побували 22 іноземні делегації — Кориневич

Іноземні дипломати, які приїжджають на контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) у Херсонській області, власними очима бачать ситуацію на адмінмежі з окупованим Кримом, на підставі чого пишуть звіти, формуючи проукраїнські меседжі для глав своїх держав. 


Кримська платформа може посилити позиції у захисті українських політв'язнів — Кориневич

На порядку денному міжнародного саміту "Кримської платформи" важливе місце посядуть питання захисту прав громадян України, незаконно заарештованих і засуджених до тюремних термінів у окупованому Росією Криму. 

22 липня 2021


Держава-окупант відповідає за воду у Криму: Кориневич – про скаргу Росії в ЄСПЛ

Постійний представник Президента України в АРК та м. Севастополі Антон Кориневич вважає абсолютно безпідставною претензію Росії до України через припинення водопостачання у Крим, оскільки за все, що відбувається на окупованій території, відповідає держава-окупант.

19 липня 2021


Кориневич розповів, хто завдає найбільшої шкоди екології в окупованому Криму

Постійний представник Президента України в АРК та м.Севастополі Антон Кориневич вважає, що діяльність підприємства «Кримський Титан» та інтенсивний відбір води з підземних джерел завдають найбільшої шкоди екології тимчасово окупованого півострова.

13 липня 2021


Кориневич назвав два ухвалені в Україні документи, важливі для деокупації Криму

Представник Президента України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Антон Кориневич вважає, що за останній рік в Україні прийняті два документи, які мають важливе значення для деокупації Криму.

10 липня 2021

06 липня 2021

30 червня 2021


Кримська платформа і стратегія - у представництві Президента підбили підсумки за два роки

Постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Антон Кориневич вважає прийняття Стратегії деокупації і реінтеграції тимчасово окупованого Криму і Севастополя є одним із головних досягнень своєї команди.

22 червня 2021

11 червня 2021

10 червня 2021


Кориневич: Коментар Путіна щодо законопроєкту про корінні народи має пропагандистський характер

Термін "корінні народи" міститься у міжнародному праві та в законодавстві багатьох держав, тож коментар президента Росії Володимира Путіна щодо українського законопроєкту має виражений пропагандистський характер і спрямований на дискредитацію цього документа.

10 квітня 2021

03 березня 2021


Представник Президента в Криму засудив вирок російського суду у справі Приходька

Постійний представник Президента України в АРК Крим Антон Кориневич засудив вирок Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону проукраїнському кримському активісту Олегу Приходьку.

26 лютого 2021

17 лютого 2021

15 лютого 2021


Україна через окупацію Криму втратила половину покладів природного газу — Кориневич

Через тимчасову окупацію Криму Російською Федерацією Україна втратила можливість розробляти Скіфську ділянку чорноморського шельфу, де з 2017 року повинен був розпочатися видобуток газу.

05 лютого 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-