Кориневич

реклама

30 жовтня 2023

15 жовтня 2023


Кориневич закликав Глобальний Південь долучатися до коаліції зі створення спецтрибуналу для РФ

Посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич закликав держави з усіх континентів до співпраці з коаліцією (Core Group) зі створення спецтрибуналу щодо злочину агресії Росії проти України, оскільки це буде важливим сигналом для диктаторів у всьому світі.

28 вересня 2023


Україна навела всі агрументи, що суд ООН має юрисдикцію у справі про геноцид - Кориневич

Україна навела всі аргументи для того, щоб Міжнародний суд ООН мав підстави прийняти рішення, що він має юрисдикцію у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

23 вересня 2023


Без механізму притягнення винних злочин агресії не буде реальним для міжнародного права - Кориневич

Без механізму притягнення винних у злочині агресії до відповідальності, такий злочин не буде реальним для міжнародного права, а залишиться у підручниках та докторських дисертаціях.

19 вересня 2023

17 серпня 2023


Кориневич: Україна напрацювала різні аспекти спецтрибуналу щодо агресії РФ

Україна розуміє, як виглядатиме Спеціальний трибунал щодо злочину агресії Росії проти України, але ще треба визначитися з тим, як його буде створено — на основі угоди з ООН чи за інтернаціоналізованою моделлю.


Аналогії між спецтрибуналом для РФ і Нюрнберзьким процесом цілком виправдані - Кориневич

Правова відповідь міжнародної спільноти на розв’язану Росією найбільшу з 1945 року війну в Україні має в цілому нагадувати міжнародний судовий процес над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини в Нюрнберзі.


Кориневич: Спецтрибунал має засудити орієнтовно 20 російських топпосадовців

Спецтрибунал за злочин агресії Росії проти України має притягнути до відповідальності орієнтовно 20 представників політичного і військового керівництва РФ, решта російських воєнних злочинців відповідатимуть за скоєні злочини в інших судах.

18 липня 2023


До коаліції зі створення Спецтрибуналу увійшли представники 38 країн і організацій - Кориневич

До коаліції (Core Group) зі створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України увійшли представники 38 держав та декілька представників міжнародних організацій, які вже провели низку робочих зустрічей.

15 червня 2023

12 червня 2023

07 червня 2023

06 червня 2023


Україна розповіла в Міжнародному суді ООН про руйнування Росією ГЕС

Росія підірвала головну дамбу, яка розташована в Новій Каховці, що спричинило значну евакуацію цивільного населення, серйозну екологічну шкоду та загрозу безпеці Запорізької атомної електростанції.

14 березня 2023


Посол з особливих доручень МЗС розповів, що потрібно для створення спецтрибуналу над росією

Для створення спеціального трибуналу щодо росії за злочин агресії проти України потрібно знайти не лише юридичне рішення, а й сформувати політичну волю наших партнерів бути учасниками цього процесу.

19 грудня 2022

08 грудня 2022

01 грудня 2022


Концепція створення спецтрибуналу отримала добрий рівень підтримки – Кориневич

Україна активно працює над тим, аби отримати підтримку якомога більшого числа партнерів, щоби заснувати спеціальний трибунал для притягнення вищого політичного керівництва рф до відповідальності за злочин агресії проти України.

23 вересня 2022


Воєнні злочини в Україні: дипломат назвав три варіанти створення трибуналу над рф

Посол з особливих доручень МЗС, агент України в Міжнародному суді ООН Антон Кориневич вважає, що трибунал – це єдиний механізм притягнення росії до відповідальності за скоєні в Україні злочини.

11 серпня 2022

20 квітня 2022


Примусова депортація українців до рф, окупованого Криму та ОРДЛО є воєнним злочином - Кориневич

Представник Президента України в АРК Антон Кориневич, заявив, що після нового етапу війни рф проти України, до воєнних злочинів країни-агресора додалася примусова депортація громадян із непідконтрольних Україні територій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-