Едгар Рінкевич

реклама

21 жовтня 2023


Президент Латвії описав «дорожню карту» НАТО та ЄС - два перші пункти про Україну

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс, відкриваючи "Ризьку конференцію 2023", описав свій варіант "дорожньої карти" подальшої роботи щодо підвищення безпеки в Європі, в якій перші два пункти з трьох присвятив підтримці України та необхідності її вступу в НАТО та ЄС.

18 вересня 2023


Генсек ООН і президенти країн Балтії обговорили російську агресію та експорт українського зерна

Президенти Латвії, Литви та Естонії обговорили з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем відповідальність Росії за агресію проти України, експорт українського зерна та інші питання.

15 листопада 2022


росія нестиме повну відповідальність за наслідки військової ескалації - голова МЗС Латвії

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс заявив, що факт влучання російської ракети на територію Польщі, країни-члена НАТО, є дуже небезпечною ескалацією з боку росії, за що вона нестиме повну відповідальність.

24 жовтня 2022


У рф є ресурси для тривалої війни, Захід має готуватися допомагати Україні - Рінкевичс

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс вважає, що у росії достатньо ресурсів для ведення тривалої війни в Україні, тому важливо, щоб Захід не розслаблявся в наданні допомоги їй.

22 жовтня 2022

01 жовтня 2022


Рінкевичс: Важливо, аби Євросоюз визнав росію державою-спонсором тероризму

Голова МЗС Латвії Едгарс Рінкевичс вважає, що визнання росії країною - спонсором тероризму, допомогло б ухвалити низку рішень, які обмежують агресивні можливості росії, та допомагають відновленню України.

16 вересня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-