Чолій

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

30 травня 2024


Евген Чолій: Заради себе Канада повинна надавати більше військової допомоги Україні

Канада може і повинна зробити більше зараз – не лише заради України, а й заради себе – щоб не платити пізніше найвищу ціну за захист фундаментальних принципів закріплених у Статуті ООН.

11 вересня 2023


Ексочільника СКУ внесено до списку «Найкращі юристи в Канаді» 1З-й рік поспіль

Президент ГО «Україна-2050», експрезидент Світового конгресу українців (СКУ) Евген Чолій був обраний його колегами для внесення до сімнадцятої редакції «Найкращі юристи в Канаді» 2024 року за його працю у корпоративних і комерційних судових процесах.

31 серпня 2023


Чолій подякував міністру Квебеку за допомогу українцям та розповів про їхні потреби

Почесний консул України в Монреалі (Канада) Евген Чолій зустрівся з міністеркою імміграції, францизації та інтеграції Квебеку Крістін Фрешет, під час якої він подякував за допомогу тимчасово переміщеним українцям у цій провінції та порушив кілька актуальних питань відносно них.

17 серпня 2023

26 червня 2023


Почесний консул у Монреалі подякував прем’єр-міністру Квебеку за підтримку українців

Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій під час візити на прийом в м. Квебек з нагоди Національного свята Квебеку подякував прем’єр-міністру Квебеку Франсуа Легу за допомогу тимчасово переміщеним українцям у цій канадській провінції.

05 червня 2023


Експрезидент СКУ Евген Чолій наголосив на важливості співпраці СКУ та ЄКУ

Ексочільник Світового конгресу українців, президент ГО «Україна-2050» Евген Чолій виступив із доповіддю на тему «Співпраця Світового конгресу українців (СКУ) та Європейського Конгресу Українців (ЄКУ) у майбутньому» під час XIV з'їзду ЄКУ в Берліні.

13 квітня 2023


У Почесному консульстві в Монреалі обговорили сприяння перемозі України та допомогу українцям

Відбулося онлайн засідання дорадчої ради Почесного консульства України в Монреалі, під час якого обговорили план подальших дій для сприяння перемозі України у 2023 році, а також для допомоги тимчасово переміщеним українцям у канадській провінції Квебек.

04 квітня 2023


Головування росії у Радбезі ООН розкриває очі на самозаспокоєння Заходу – Евген Чолій

Головування росії в Раді Безпеки ООН, яке розпочалося 1 квітня і триватиме місяць, розкриває очі на самозаспокоєння Заходу, тоді коли рф знущається з фундаментальних цінностей і шанованих інституцій.

28 березня 2023


Евген Чолій долучився до конференції «Франко-канадські перспективи, рік після початку війни в Україні»

Почесний консул України в Монреалі (Канада), експрезидент Світового конгресу українців Евген Чолій виступив з привітальним словом та взяв участь як панеліст під час конференції «Франко-канадські перспективи, рік після початку війни в Україні».

01 березня 2023


Канадська провінція Квебек ухвалила резолюцію на підтримку українського народу

Під час візиту до канадського міста Квебек української делегації, очолюваної почесним консулом України в Монреалі Евгеном Чолієм, Національна асамблея провінції Квебек одноголосно ухвалила резолюцію на підтримку українського народу.

22 лютого 2023

13 лютого 2023


Канада повинна визнати росію державою-спонсором тероризму – Евген Чолій

Президент ГО «Україна-2050», експрезидент Світового конгресу українців Евген Чолій закликав Канаду визнати росію державою-спонсором тероризму, оскільки рф підтримує фізичних та юридичних осіб, які здійснюють терористичну діяльність, а також сама займається такою діяльністю.

20 січня 2023


Експрезидент СКУ Евген Чолій закликав захід невідкладно надати Україні всю необхідну зброю

Президент Світового конгресу українців (2008-2018), президент Громадської організації «Україна-2050» Евген Чолій закликав західних лідерів невідкладно надати Україні всю необхідну зброю для припинення цієї війни і тим самим забезпечити мир, безпеку та стабільність у світі.

12 січня 2023

28 грудня 2022


Експрезидент СКУ подякував меру Монреаля за підтримку українців

Експрезидент Світового конгресу українців, Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій подякував меру канадського Монреаля Валері Плант за підтримку містом українців, що полишили батьківщину через розв’язану росією війну.

21 листопада 2022

14 листопада 2022

04 жовтня 2022


Ексочільника СКУ внесено до списку «Найкращі юристи в Канаді» 12-й рік поспіль

Президент ГО «Україна-2050», експрезидент Світового конґресу українців Евген Чолій був обраний його колегами для внесення до сімнадцятої редакції «Найкращі юристи в Канаді» 2023 року за його працю у корпоративних i комерційних судових процесах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-